טבלת שוקולד פרה 'עלית' במתיקות מעודנת עם הפחתת סוכר של 30%. כתבה: ענת בר לב יוניצמן

איתי אנגלנדר מנכ'ל חטיבת הממתקים של 'שטראוס' על טבלת השוקולד החדשה הנמכרת בשלושה טעמים: שוקולד חלב ללא תוספים , שוקולד חלב עם שבבי קוקוס ושוקלד חלב עם שברי אגוזים (המוצר מכיל סיבים תזונתיים ובהתאם לכללי הרגולציה ייקרא טבלה בטעם שוקולד

פורסם ב: 26/08/2019 11:29

טבלת שוקולד פרה במתיקות מעודנת של 30% מכמות הסוכר 'עלית' מבית 'שטראוס'. צילום: סטודיו שטראוס
הודות למומחיות וחדשנות ברמה בינלאומית בתחום השוקולד הצליחו ב'עלית' מבית 'שטראוס' להפחית 30% מכמות הסוכר ולשמור על טעם שוקולד מעולה ללא תוספת של ממתיקים מלאכותיים

אחרי פיתוח ארוך ומאתגר שהוביל צוות טכנולוגי השוקולד של עלית, הם הצליחו להיות הראשונים שהביאו לצרכן הישראלי את הבשורה: טבלת שוקולד במתיקות מעודנת עם 30% פחות סוכר. במקום הסוכר יש שני רכיבים מרכזיים: סיבים תזונתיים (7%) וקמח מפקעת אגוזי טייגר טחונים (5%). איתור חומרי הגלם הייחודיים ופיצוח המתכון המדויק אפשרו הגעה לפרופיל טעם מתקתק תוך שמירה על המרקם הנימוח המזוהה עם השוקולד. המוצר אושר כ"מוצר חדש" בזכות הפיתוח הטכנולוגי .


לדברי איתי אנגלנדר מנכ'ל חטיבת הממתקים של 'שטראוס': 'כחלק מאסטרטגיית חטיבת הממתקים לפיתוח ממתקים באחריות, אנו שמחים להשיק לראשונה בישראל טבלת שוקולד מופחתת סוכר. נענינו לאתגר לפתח מוצר מענג לצרכנים המחפשים אלטרנטיבה מועדפת תוך שיפור בהיבט ההרכב התזונתי, השקענו במחקר ופיתוח והצלחנו להביא פתרון ראשוני לשוקולד מופחת סוכר אשר את מקומו תופסים סיבים תזונתיים ואגוזי טייגר. "עלית" תמשיך להשתמש בחדשנות, יצירתיות ומומחיות כמנוף לשיפור מוצריה, ולפתח מוצרים מענגים , תוך התחשבות בצרכים הייחודיים של צרכנים שונים, יצירת אלטרנטיבות חדשות לצרכנים ודרישות השוק המשתנות'.

פקעת אגוזי הנמר (המכונה טייגר) מהווה מקור טבעי למתיקות ומקורה בספרד שם היא משולבת בתרבות האוכל המקומי במדינה, כמו גם בדרום אמריקה ובמדינות המזרח. לפקעת פרופיל שומנים הדומה לשמן זית, היא עשירה בוויטמינים ומינרלים, עתירה סיבים תזונתיים מהסוג שאינו מסיס במים, ויש בה תכולה גבוהה של עמילן פרוביוטי עמיד המשמש כמזון ומצע לבקטריות הידידותיות במעיים. טעמה של הפקעת מתקתק, ולכן בתהליך פיתוח מורכב נמצא כי יכולה להוות מקור למתיקות שיאפשר הפחתה משמעותית של סוכר תוך שימור טעמו המוכר של השוקולד. משקל: 100 גר' לטבלה. כשרות: בד'צ.

(נופר דואני)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   מותג המשקפיים החדש של דיויד בקהאם...
*   Golf & Co ממשיכה באסטרטגיית הפיתוח של...
*   רשת SACARA פותחת שנה במבצע מטורף: ליפגלוס...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים