'שרול' מאת דובי ברק.הוצאת 'אוריון'

מחבר הספר 'שרול' כתב סיפור על אהבה בלתי אפשרית, על החמצה, תקווה והשלמה. דובי ברק נולד ב-1950 בירושלים, גדל והתחנך בקיבוץ מעוז חיים ובקיבוץ יסעור. למד באוניברסיטה העברית בירושלים והוא בעל תואר שני במחשבת ישראל. במשך שנים רבות עסק בחינוך, בהוראה ובהנחיית מורות

פורסם ב: 26/08/2019 02:27

'שרול' מאת דובי ברק. הוצאת 'אוריון'
"שרול" מאת דובי ברק בהוצאת הספרים אוריון, הוא רומן מרתק ומורכב שנע במקביל בצירי זמן שונים ובין מקומות שונים - קיבוץ, מושב דתי ועיירת עולים.שרול הוא איש אקדמיה בגימלאות, קיבוצניק לשעבר, שיום אחד מגיחה לחייו סטודנטית צעירה ויפה שמבקשת להכיר אותו. הוא מוחמא מאוד מכך אך תוהה מדוע פנתה דווקא אליו? מה הן בדיוק כוונותיה?

הקשר המיוחד ההולך ונרקם בין השניים, לצד סיפור חייו ואהבתו הגדולה מן החיים למזי, בת למשפחה דתית מזרחית, אהבה שלא עמדה במבחן הזמן, יוצרים תמונה מעניינת, נוגעת ללב ורבת רבדים הן שלו והן של החברה הישראלית. בספר תמצאו את סיפורי החיים של אשתו ושל הוריו של שרול, לצד סיפור חייה של מזי ושל משפחתה, שזורים היטב זה בזה ובהוויה הישראלית, ויוצרים פסיפס אנושי מעניין וסוחף המתואר בשפה קולחת ועשירה..248 עמודים -65 ש'ח.עיצוב עטיפת הספר : Psycat. הפקה: אורלי לוי.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'שקדים קלויים' מאת אלי שקדי. הוצאה...
*   'ניצנה' רומן מתח מאת: אביחי אורן. הוצאת...
*   'כמו שאת' מאת אושרית שטרית. הוצאת 'יהלומים'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים