אורן חזן הגיע אתמול לאירוע הקיץ של עמותת אהב'ה והציג גזרה חדשה לאחר שהשיל ממשקלו 15 ק'ג. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

אורן חזן הצהיר כי הוא לא מתכוון לעזוב את הפוליטיקה ובינתיים עושה הכל כדי להוריד קילוגרמים נוספים. לשמח את ילדי עמותת אהב'ה הגיעו גם אורי גלר ורעייתו, שון בלאיש,רומי נסט, אורית פוקס ועוד

פורסם ב: 20/08/2019 12:47

שון בלאיש, רומי נסט ואורן חזן. צילום: אור גפן
אורן חזן הצהיר כי הוא לא מתכוון לעזוב את הפוליטיקה ובינתיים עושה הכל כדי להוריד קילוגרמים נוספים.דבר ראשון אורן חזן הפסיק לאכול בורקסים בוועדות, ומאז הוא עושה ספורט וממעט באכילת פחמימות כשהוא מקפיד לשמור על אורח חיים בריא ותזונה נכונה. הוא משתדל לשתות 3 ליטרים של מים ביום והיעד הבא הוא לרדת עוד 15 ק'ג. לדבריו מאז החל לכהן כח'כ הוא הוסיף למשקלו 30 ק'ג ומכל המיותרים האלה הוא רוצה להיפטר. חוץ מזה הוא מספר כי הוא עסוק בכתיבת סדרה על החיים ומתכנן לחזור לפוליטיקה בהמשך.

הגיע אורי גלר בחברת רעייתו ולא הפסיק להציג קסמים לילדים בעלי צרכים מיוחדים. הוא הציג את הכפית המושתלת לגופו ומשך תשומת לב רבה.לא פחות בלטה אורית פוקס שעל נתוניה הפיזיים אין צורך להסביר אך גם היא באה כדי להתחבר לילדים והיו סלבריטאים נוספים כמו שון בלאיש, רומי נסט ועוד שעשו מצווה, הגיעו ושימחו את הילדים ביום זה.


איבטח את האמנים והסלבריטאים שהגיעו למתחם ה-VIP שהוקם במיוחד באירוע ועשה זאת בהתנדבות מלאה איש האבטחה ושומר הראש החיפאי ראובן פריזי.
אורי גלר ורעייתו ההולכת אחריו לכל מקום בגלובוס. צילום: אור גפן

רומי, שון, סלע ולירז. צילום: אור גפן

סלע סמואל רומי ושון. צילום: אור גפן

סמואל חגאי ולירז אסייג. צילום: אור גפן

עומר אצילי דור פרץ ודור מיכה. צילום: אור גפן

אורית פוקס. צילום: אור גפן

אורי גלר והכפית שבתוך זרועו . צילום: אור גפן

אורן חזן. צילום: אור גפן

יושב מימין ראובן פריזי מאבטח האישים. צילום: אור גפן

לירז אסייג ומאבטח האישים ראובן פריזי. צילום: אור גפן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   דקה לפני סגר מוחלט ולראשונה בעולם...
*   מה עושים בימים אלה אילן אופנהיימר...
*   רן רזניק כתב ופרשן הבריאות של 'ישראל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים