בט'ו באב יום האהבה הופיע שמעון בוסקילה ב'ספורטן' חיפה, במופע מרגש. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

בטרם הופעת של שמעון בוסקילה, ניצב על הבמה הצוות המנצח של 'ספורטן' חיפה : קובי מימון מנכ'ל 'ברטן' ורשת 'ספורטן' בארץ וענבר בן דור מנהלת 'ספורטן' חיפה. היו קוני כרטיסים וביניהם מנויי ה'ספורטן' וסלבריטאים שלא החמיצו הופעה של שמעון בוסקילה הנפלא

פורסם ב: 15/08/2019 23:32

ענבר בן דור,שמעון בוסקילה,קובי מימון וזאזא כהן. צילום : רונית קיטאי
המוזיקאי המחונן והזמר המופלא סיפר למי שעוד לא יודע וקשה להאמין שיש מישהו שהחמיץ את הידיעה הזאת, על אובדה של אמו והוא רק בן תשע וחצי וטוען שהוא לא זוכר אותה. הסיבה לכך היא מן הסתם בשל הטראומה שאמו נפלה עליו בעת שנפטרה. סיפור עצוב. אם זה לא מספיק אזשמעון בוסקילה גדל בצל אב אלכוהוליסט שברח מהצרות בדרך זו, אך בוסקילה הוכיח כי קורץ מחומר אחר.הוא כותב כל השנים שירים ולא רק לעצמו ,וכך בין היתר כתב שיר למירי מסיקה לפני 17 שנים ועכשיו על הבמה וזימר לקהל המעריץ שלו את עשרות להיטיו .

בין השירים המהפנטים שלו היו : איך את לא רואה, מחפש חבר קרב, הייתי בגן עדן,את המחר שלי, געגוע, עכשי אני חוזר,לנשום,יא מאמא שאתה שר לאמו וגם לאחת בקהל בשם ג'ורג'ט ולא רק לה, אלא לכל הנשים והאמהות באשר הן, שיר אהבה ולא רק ביום האהבה וגם שר 'שיר תקווה' ו'תגידי' ועוד רבים אחרים במופע שנמשך שעה וחצי והקהל רצה עוד ועוד.


בין הצופים הנלהבים פגשנו את קובי מימון מנכ'ל 'ספורטן' בחברת רעייתו טליה מימון כי ביום האהבה ברור שהיא לא תישאר בבית ברעננה. טליה מימון עובדת כמורה לאנגלית וגם כדולה שעוזרת לנשים ללדת בקלי קלות, למי שזקוק לתרגום בגוף הסרט, ענבר בן דור שלא הפסיקה לפגוש בחום רב את מנויי ה'ספורטן' שהיו רוב קוני הכרטיסים להופעה. הם אמרו לה, כל אחד בדרך שלו, כי אין ולא היתה מנהלת כמותה ב'ספורטן' חיפה מעולם, ואין מי שלא יסכים אתם.

שמעון בוסקילה חגג לעמוס, מנהל ההפקה שלו את יום הולדתו שחל באותו ערב. 'לא הבאתי לך מתנה' הוא הודיע לו בעת שהציג אותו בפני הקהל, ועמוס יכול היה להתנחם בבקבוק מים שהוגש לו מאחורי הקלעים. את הנגן שליוה אותו על הבמה הציג שמעון בוסקילה: 'תגידו, הוא לא דומה לפארוק מ'הכלה מאיסטנבול'?

עוד ראיתי שם את מיקי קוכמייסטר מ'ברטן שיווק רשתי' ורעייתו ענת קוכמייסטר שעבדה במשרד ראש הממשלה בתל אביב,יועץ הבטיחות צביקה קאופמן, הזמרת קים לוי היא קים קונקשנ'ס שהיא גם אשת תקשורת, אביהו האן חבר מועצת עיריית חיפה ('הירוקים') בחברת רעייתו רחל האן, עו'ד יוסי ליבנה ורעייתו מיכל ליבנה, רחל ורפי דרעי, דליה נוימן ובעלה שמשון נוימן שגדל ברח' בן יהודה בהדר הכרמל בחיפה ואילו רעייתו נולדה למשפחת...בן יהודה. לא זה שעל שמו קרוי הרחוב כמובן. אם זה לא מספיק לאבא של שני בני הזוג קראו דוד.

כמו בכל אירוע חשוב הוא תמיד שם ואני מתכוונת למעצב האופנה הכי מקושר ומתוקשר בחיפה, ניקולאי קדוש שתמיד מוקף ומקיף ומצלם כדי לתעד, פגש שם חברים רבים ובעיקר חברות טובות וביניהן מירב שרוט, אביטל מגן, דורית דן ,שרון פימה ועוד.

ריגשה אותי במיוחד חוה כהן, הסבתא המדהימה והאוהבת של המפיקה ומנהלת יחסי הציבור זאזא כהן.חוה כהן גידלה את נכדתה באהבה אדירה והיא מחזירה לה אהבה מלוא החופניים ולא מפסיקה לנשק אותה. את חוה הכרתי כאשר ראיינתי לראשונה את זאזא כהן, אז נערה שצעדה לראשונה על המסלול וזה היה באחד מבתי הקפה שהיו באותם ימים בשכונת בת גלים בחיפה.

מאז עברו הרבה מים בחוף בת גלים, והמפגש היה לאחר שנים כה רבות שלא פגשתי אותה, צפיתי בחוה כהן ששרה לצלילי המוזיקה והיא גם מכירה חלק מהמילים. היא שהה במלוא גרונה ונעה לצלילי המוזיקה כאילו היתה נערה מתבגרת וזה היה מרגש וכייפי.

לזאזא כהן היה מפגש מרגש לא פחות עם חברתה מאז גן הילדים בהיותן בנות שלוש ,ועד היום. אני מתכוונת לזוהר מור יוסף דנה שעובדת בניתוח פיננסי. היו מנכ'ל קניון 'קסטרא' ניצן מרסיאנו ושפע אנשים מוכרים יותר ומוכרים פחות שקנו כרטיסים כדי ליהנות מהופעתו של שמעון בוסקילה שיודע כיצד 'לשבות' את הקהל שלו. היה ערב אדיר.
מימין לשמאל טליה מימון וענבר בן דור. צילום : רונית קיטאי

מנהלת ספורטן חיפה ענבר בן דור. צילום: רונית קיטאי

קובי מימון בסלפי עם שמעון בוסקילה. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל מיקי וענת קוכמייסטר, ענבר בן דור וצביקה קאופמן. צילום : רונית קיטאי

מימין לשמאל העיתונאית רונית קיטאי, ענבר בן דור וזאזא כהן. צילום: רון פרידמן

מיכל ועו'ד יוסי ליבנה ביום האהבה. צילום: רונית קיטאי

חוה כהן ונכדתה האהובה זאזא כהן המפיקה ומנהלת יחסי הציבור. צילום: רונית קיטאי

שמעון בוסקילה והעיתונאית רונית קיטאי עורכת אתר הסלבריטאים הארצי רינונים. צילום: דליה נוימן

חבר מועצת עיריית חיפה ('הירוקים') אביהו האן. צילום : רונית קיטאי

בני הזוג דרעי. צילום: רונית קיטאי

חוגגים את ט'ו באב קובי מימון ורעייתו טליה מימון. צילום: רונית קיטאי

שמעון בוסקילה על הבמה. כמה. כמה אהבה הוא העניק וגם קיבל בערב זה. מגיע לו בהחלט. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל דורית דן, ניקולאי קדוש ומירב שרוט. צילום: רונית קיטאי

דליה ושמשון נוימן. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל ניצן מרסיאנו, מירב שרוט וניקולאי קדוש. צילום: אלבום פרטי

בלונים אדומים, פרחים אדומים ולבבות אדומים. חג האהבה ב'ספורטן' וזאזא כהן. צילום: רונית קיטאי

חברות מאז גיל 3 בהיותן בגן מימין לשמאל זאזא כהן וזוהר מור יוסף דנה. צילום :רונית קיטאי

קובי מימון מנכ'ל רשת ספורטן ומנהלת ספורטן חיפה ענבר בן דור. צילום : רונית קיטאי

סלפי מימין לשמאל קים לוי קונקשן וניצן מרסיאנו. צילום :רונית קיטאי

פרח לב אדום. דליה נוימן המעריצה של שמעון בוסקילה. צילום רונית קיטאי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   עו'ד משה יונאי ממשרד רולף-יונאי נבחר...
*   הסכם שיתוף פעולה נחתם בין סטארטאפ...
*   מאתמול החלה עיריית חיפה לבצע עבודות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים