שני ספרים באותו הספר. תהפכו את הצד ויש לכם שם אחר של ספר. האחד 'איתך' והצד השני 'נקרעת ממך'. שניהם מאת נשודה רוז, מחברת רבי המכר. הוצאת 'אדל

הוצאת 'אדל' יצאה עם ספרים שמכילים שתי כריכות שנראות כמו ספר אחד עד שהופכים אותו לצד השני ומקבלים ספר נוסף. קראו כאן כל מה שרציתם לדעת על הספר 'איתך' ועל הספר השני 'נקרעת מך'

פורסם ב: 15/08/2019 18:07

'נקרעת ממך' רב מכר עולמי מאת נשודה רוז . מצד השני של הכריכה 'איתך' גם כן מאת נשודה רוז רב מכר עולמי. הוצאת 'אדל'
נקרעת ממך הוא הספר הראשון בסדרת 'להקת קרועים לגזרים', בת ארבעה הספרים שכתבה נשודה רוז, סופרת רבי המכר של עיתון ה–New York Times וה־USA Today ושל אתר אמזון. הספר זכה להצלחה רבה וכיכב בראש רשימות רבי המכר בעולם.


'איתך' (נובלה)


'סקלפט הוא מתאבק בקרבות לא חוקיים. הוא גם הסולן של להקת רוק מקומית. אף אחד לא יודע את שמו האמיתי. ומהרגע שפגשתי אותו, הוא השכיח ממני את שמי שלי'.

אמילי היא בת עשרים, מתגוררת בטורונטו ומתמודדת עם חיי משפחה קשים. היתקלות עם שודד אחרי העבודה מובילה אותה לחפש שיעורי הגנה עצמית. מה יכול להיות טוב יותר מקבלת שיעורים פרטיים מאלוף קרבות מחתרתיים?

סקלפט מנסה לשמור על מרחק מאמילי. עולמו אינו מקום מתאים לעכברונת שקטה וביישנית כמוה. אך הוא בכל זאת נמשך לתמימותה. ארור ככל שיהיה, המלאכית הזו יכולה להיות מקור גאולתו.

הספר 'נקרעת ממך' ויש שם אזהרה: 'בעל תוכן מיני קשה ושפה בוטה. מומלץ לקריאה מעל גיל 18'.

"אתה מתכוון לספר לי את השם האמיתי שלך? כלומר, לא ייתכן שההורים שלך קראו לך סקלפט.רציתי להכיר אותו באמת, אך הוא היה סודי בכל הנוגע לילדותו, לעברו. הדבר היחיד שידעתי היה שקאיט הוא החבר הכי טוב שלו, ושהוא חשב על הלהקה כעל המשפחה שלו.

'אני לא משתמש בשם האמיתי שלי. לא מאז גיל 16'.

"למה? הוא לא מתאים למתאבק-כוכב-רוק? כמו אֶלְמר או הֶרְבּרט?" צחקקתי כשניסיתי לדמיין את המעריצות צווחות את השם אלמר באחד הקרבות שלו.הוא משך בכתפיו. 'אף אחד לא יודע אותו, חוץ מקאיט. וככה זה יישאר'.

אהבה היא כמו מפולת שלגים. היא מכה חזק, מהר, וללא רחם.כך האהבה הכתה אותי כשסְקָלְפְּט, הסולן הראשי של להקת הרוק קרועים לגזרים, סחף אותי איתו. הוא היה גם מתאבק בלתי חוקי, כמובן ולימד אותי להילחם. הוא גם לימד אותי לאהוב, והתאהבתי בו נואשות. כלומר, הבחור היה מתוק, כשהוא לא היה שתלטן, ואני אוהבת מתוק.ואז הכול התנפץ לרסיסים. היא מצאה את עצמה חטופה, מורעבת,מוכה, ומעשים מגונים מבוצעים בגופה מבלי שיש לה כל שליטה. 'כששמעתי את קולו של סקלפט, חשבתי שהוא הגיע להציל אותי.טעיתי'.

הספר נמכר בכריכה רכה וכאמור מדובר בשני ספרים שונים של אותה מחברת רבי המכר. הוצאת 'אדל'. 550 עמודים במחיר 98 ש'ח.להשיג ברשתות הספרים ובאתר:


www.bbooks.co.il/?ref=si
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'שקדים קלויים' מאת אלי שקדי. הוצאה...
*   'ניצנה' רומן מתח מאת: אביחי אורן. הוצאת...
*   'כמו שאת' מאת אושרית שטרית. הוצאת 'יהלומים'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים