יפאורה השיקו סדרת FRUIT WATER חליטות, עם חצי מכמות הסוכר וחצי מכמות הקלוריות. כתבה: ענת בר לב יוניצמן

טל מלכה-סלהוב, מנהלת שיווק 'יפאורה' על חליטות לימון נענע וחליטת תפוח למון גראס ומה הם כוללים

פורסם ב: 04/08/2019 16:13

תה חליטות FRUT WATER מבית 'יפאורה'. צילום: יח'צ
סדרת החליטות של Fruit Water מבית 'יפאורה', כוללת שני טעמי חליטות מרעננים: חליטת לימון נענע וחליטת תפוח למון גראס.המשקאות כוללים שילוב מרענן של פרי, צמחים ומים עם חצי מכמות הסוכר וחצי מכמות הקלוריות, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים. כמו שאר סדרת Fruit Water, מדובר בשילוב המושלם בין הנאה ל WELLNES בהמשך למגמה הבריאותית בצריכת מוצרים עם פחות סוכר.

לדברי טל מלכה-סלהוב מנהלת שיווק קיפאורהק: קהמגמה הבריאותית בצריכת מזון ומשקאות, שעל פיה צרכנים מנסים לקחת אחריות על הבריאות שלהם, הובילה לכך שאנשים מחפשים מוצרים טבעיים יותר עם פחות סוכר ויותר מים. מקור ההצלחה של הסדרה מגיע מצורך של קהל רחב המעוניין ליהנות מחוויית השתייה אך רוצה לצרוך פחות סוכר . Fruit Water עונה על הצורך הזה בדיוק, וגם על צורך לא פחות חשוב- לשתות את כמות הנוזלים הנדרשת ליום . לאור כך החלטנו על הרחבת הסדרה בטעמי חליטות מרווים ומרעננים - לימון נענע ותפוח למון גראסק.

שני טעמי החליטות מצטרפים לסדרה המגוונת של Fruit Water המונה כיום 5 טעמים , וביניהם הטעמים הקיציים והמרעננים- אבטיח , אפרסק ואננס. כל טעמי הסדרה מכילים חצי מכמות הסוכר הקיימת במשקאות פרי קלים , מרענן ומרווה במיוחד, שאינו מותיר תחושה של צמא לאחר השתייה.

FRUIT WATER סדרת משקאות המאפשרת ליהנות ממשקה שמתאים לאורח החיים העכשווי, בלי להתפשר על חווית הטעם.
ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות מובחרות בבקבוקי יטר וחצי, וכן בבקבוקי חצי ליטר.

(רוני דואני)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   אם התגעגעתם לטעם של עוגת שמרים במילוי...
*   הארגנטינאים ירגישו כמו בבית וחובבי...
*   גם לטבעונים מגיע ליהנות. חגיגה איטלקית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים