2000 משתתפים התחרו על 10 זוגות נעלי Vans בעיצובה של המקעקעת שרה קורי באתר Terminal X

מיכל רביב, סמנכ'לית שירות ושיווק טרמינל X: ' מפעם לפעם, וביחד עם השותפים שלנו, אנו יוצרים עבור לקוחותינו מוצרי אופנה ייחודים שרק לקוחות טרמינל X יכולים להשיג'

פורסם ב: 04/08/2019 10:20

שרה קורי. צילום: דימה טימופייב
אחרי שאד הארדי עשה מזה קריירה, גם המקעקעת של הבראנז'ה הישראלית, שרה קורי, מוכיחה שקעקוע ממש לא צריך להיות רק על הגוף. אתר האופנה TERMINAL X בשת"פ עם מותג VANS נתנו למקעקעת המפורסמת יד חופשית לקעקע כל העולה על רוחה על גבי 10 זוגות, עליהם מתחרים כעת לא פחות מ-2000 מעריצים שרוצים לשים עליהם את היד.

אתר האופנה TERMINAL X, שמונה עשרות מותגים בינלאומיים, השיק בשת"פ עם מותג VANS והמקעקעת המפורסמת שרה קורי, מהלך יצירתי ואופנתי לסניקרס. השלושה יצאו בפעילות אינסטגרם שהושקה בחשבונה של קורי, בה המשתתפים היו צריכים להגיב בפוסט איזה קעקוע היו רוצים, לעקוב אחר העמוד של TERMINAL X ולשתף את הפוסט בסטורי עם תיוגם של השניים. הזוכים בפעילות יקבלו סניקרס מעוצבות בקעקוע שיצרה קורי, כשקיימים 10 זוגות בלבד. את הפעילות השיקו בסרטון מגניב וייחודי, בה רואים את קורי מארגנת את שולחן הקעקועים, כשהיא מכינה את הצבע, לובשת כפפות ומדליקה את המחט.

הסרטון, גרף עשרות אלפי צפיות תוך יומיים, כש-2000 משתתפים התחרו על הפרס. ביום חמישי האחרון (1.8), קורי הצהירה על שמות הזוכים בסניקרס המקועקעות, כשאחד מהם קיבל גם קעקוע מתנה. מיכל רביב, סמנכ"לית שירות ושיווק טרמינל X: "המהלך שהשקנו בשיתוף של מותג VANS והמקעקעת שרה קוני, משקף חלק מהפעילות של אתר האופנה טרמינל X. מפעם לפעם, וביחד עם השותפים שלנו, אנו יוצרים עבור לקוחותינו מוצרי אופנה ייחודים שרק לקוחות טרמינל X יכולים להשיג, כדרך שיתופי פעולה בין מותגים בינלאומיים, לצד אושיות וסלבס שנותנים טוויסט לפן העיצובי של המוצר".

לינק לסרטון של המהלך:

www.drive.google.com/file/d/1-ek3bA8duoLNI4YeElzLgjhNaNq7bWdh/view?usp=drivesdk
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   מותג המשקפיים החדש של דיויד בקהאם...
*   Golf & Co ממשיכה באסטרטגיית הפיתוח של...
*   רשת SACARA פותחת שנה במבצע מטורף: ליפגלוס...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים