היום (ד׳ 24.7.19) נחתם החוזה בין חברת mtr7 לבין נציגי עיריית חיפה ומנכ'ל החברה הכלכלית לחיפה אור שחף. 'משחק השלום'

סוכם כי באיצטדיון סמי עופר ייערך ב- 29.10.19. משחק הראווה בין כוכבי העבר של נבחרת ברזיל לבין כוכבי העבר הישראליים.המשחק צפוי למשוך רבבות צופים,וכפי הנראה ישודר באחד מערוצי הטלויזיה הגדולים בדרום אמריקה וכן בישראל. סגן ראש העיר חיפה עו'ד דוד עציוני על המהלך

פורסם ב: 24/07/2019 17:34

.

עיריית חיפה תפעל להזמנת התיירים שיבואו לצפות במשחק, להישאר ללון במלונות וליהנות משפע המסחר, המסעדות, הבארים ובתי הקפה שיש לחיפה להציע.בנוסף למשחק, על פי החוזה בין הצדדים צפוי להתקיים יום לאחר המשחק גם כנס טכנולוגיה תומכת רפואה, בו ישתתפו חברות מהארץ ואורחים בעלי שם מחו״ל.

עו'ד דוד עציוני סגן ראש עיריית חיפה ויו'ר החברה הכלכלית לחיפה, שחתמה על ההסכם עם חברת ההפקה ,תהיה אחראית על הפקת האירוע כולל השימוש באצטדיון סמי עופר והשירותים הנלווים לקיום המשחק: 'משחק השלום הוא הזדמנות יוצאת מן הכלל לעיר חיפה מבחינה תיירותיות ובינלאומית. כוכבי העבר שכולנו גדלנו עליהם מברזיל ומישראל יגיעו לשחק לנגד עינינו באצטדיון המפואר ביותר בארץ שהחברה הכלכלית לחיפה ניהלה את הקמתו.

זו הזדמנות להיחשף לעיניי קהל צופים רב ברחבי העולם, שייראה בטלוויזיה את ההתקדמות שחיפה עשתה בתחום תשתיות הספורט. זאת לצד המסר שייצא מהעיר - ידידות, אחווה וחיבור בין עמים באמצעות הכדורגל. אני מודה לראש העירייה, עינת קליש רותם, על שנתנה את ברכת הדרך לקיום האירוע וכן לחברה הכלכלית שלקחה על עצמה את הפקת האירוע בשיתוף כל גורמי העירייה שנרתמו למשימה החשובה'.
סגן ראש העיר חיפה עו'ד דוד עציוני. צילום: יח'צ

אור שחף, מאור רוזנשיין ואמיר נפתלי. צילום: יח'צ

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   הגימליאדיה ה-14 של חיפה יוצאת לדרך...
*   במפגש בוקר ב'נעמת' חיפה אירחו את עו'ד...
*   50 נערים מחיפה זכו לחגוג טקס בר-מצווה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים