ד'ר מיקי (מיכאל) הלברטל מנכ'ל הקריה הרפואית רמב'ם, חזר לאחרונה מביקור קצר בעיר מלבורן שבאוסטרליה.צילום: אגודת ידידי רמב'ם באוסטרליה.

הביקור נועד לעורר את המודעות להיקפי הפעילות המחקרית במטרה לעורר את המודעות להיקפי הפעילות המחקרית והרפואית של רמב'ם. בצילום אפשר לראות מימין לשמאל את פרופ' ג'פרי רוזנפלד, שרת הבריאות של מחוז ויקטוריה, ג'ני מיקאקוס, ד'ר מיקי הלברטל, השגריר הישראלי באוסטרליה, מארק סופר וורד הראל

פורסם ב: 22/07/2019 21:17

מנכ'ל המרכז הרפואי רמב'ם ד'ר מיקי הלברטל בביקור במחוז ויקטוריה. צילום: אגודת ידידי ביח'ל רמב'ם באוסטליה
במהלך הביקור נפגש ד'ר מיקי הלברטל עם ראשי הקהילה היהודית וכן סייר במרכזים רפואיים. הביקור שאורגן ע'י ורד הראל מנהלת אגודת הידידים של רמב'ם באוסטרליה, כלל מספר אירועים. המרכזי שבהם היה ביקורו של ד'ר מיקי הלברטל באחוזת רהין שבמלבורן, אתר מורשת עולמית, מקום מגוריה של הנדבנית ג'יני פראט שאירחה את האירוע. בין המשתתפים ניתן היה למצוא גם את ראשי הקהילה היהודית ושגריר ישראל באוסטרליה מארק סופר.


באירוע נוסף אותו הנחה ראש לשכת המסחר ישראל-אוסטרליה ,התקיים במלון קראון-קזינו שבעיר התחתית של מלבורן, הירצה ד'ר מיקי הלברטל על הקריה הרפואית בפני ראשי קהילת המד-טק המקומית, אנשי עסקים, רופאים וחוקרים אוסטרליים. בנוסף, הוא נפגש עם שרת הבריאות של מחוז ויקטוריה ג'ני מיקאקוס, לשיחה על המחקר וההישגים פורצי הדרך המתקיימים כל העת בין כותלי בית החולים, לצד בחינת שיתוף פעולה עתידי בין רמב'ם למחוז ויקטוריה.

אומר ד'ר הלברטל: 'אני שמח על ההזדמנות להגיע לאוסטרליה ולהעלות בה את המודעות לטובת הקריה הרפואית רמב'ם, בכל רובד שבו יש לבית החולים נגיעה. אני מאמין שמהפגישות שהתקיימו ומהאירועים שערכנו, נחזק את קשרינו הן עם הקהילה היהודית באוסטרליה והן עם הקהילה הרפואית האוסטרלית, באמצעות מיצוק הקשרים המקצועיים. אנחנו יוצרים הזדמנויות רבות לשיתופי פעולה הדדים שלהם השלכות רבות על תחומי הרפואה, המחקר המדע'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   צוות המעבדה המחוזית הגדולה של 'כללית'...
*   חוקרים מאוניברסיטה העברית פיתחו בדיקת...
*   הניתוח שמציל ילדים מקטיעת גפיים מתבצע...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים