קבוצת 'כפיר' ברכה את זוכה 'הישרדות' ג'ובאני רוסו (בערוץ 13) הפרזנטור של OLYMPIA TOWERS מגדלי הספורט של קריית ים. צילום: גיא כהן

הבעלים ש קבוצת 'כפיר' אבי אוחיון: 'אנחנו שמחים על זכייתו של רוסו במקום הראשון בתכנית ועוד יותר בשל העובדה שג'ובאני רוסו משמש כפרזנטור של OLYMPIA TOWERS מגדלי הספורט של קריית ים ,המשלב אורח חיים בריא עם ספורט מבלי לצאת מהבית

פורסם ב: 16/07/2019 19:32

ג'ובאני רוסו הפרזנטור של פרויקט OLYMPIA TOWERS בשכונת גלי ים החדשה.צילום : גיא כהן
ג'ובאני רוסו משמש כפרזנטור של הפרויקט. בפרויקט המגורים הכי מדובר בקריות - OLYMPIA TOWERS - מגדלי הספורט של קריית ים, יוקמו 4 בניינים, מתוכם שני מגדלים, 25 קומות ושני בניינים, 10 קומות. מקבוצת כפיר ושובל מתחמי מגורים יזמיות הפרויקט, נמסר כי, לראשונה בצפון תוקם שכונה דיגיטלית שבה ישולבו אמצעים טכנולוגיים כגון: מצלמות לביטחון התושבים המקושרות למוקד העירוני, תאורה חכמה, תשתית רשת במתחמים הציבוריים, ניהול חכם של פינוי אשפה ואפליקציה לתושב שתיתן אפשרות לקשר עם התושב בשגרה ובחירום. כל אלה יוצרים בטחון, הגנה וחוויית מגורים מושלמת. בפרויקט מוצעות למכירה דירות 4 חדרים בסטנדרט בנייה גבוה עם מרפסת, חנייה ומחסן קומתי צמוד לדירה! במחיר החל מ- 1,190,000 ש'ח.

הפרויקט עוצב ע'י משרד האדריכלים אלף-בית אשר בראשו עומד האדריכל זהר אלטמן, שמשרדו מופקד על תכנון השכונה כולה. בנוסף נמסר כי לדירות יהיה מחסן בקומה וצמוד לדירה וחנייה לכל דירה. הדירות בפרויקט עדיין מוצעות במחירי PRE-SALE ולפרויקט יש ליווי בנקאי.

גלי ים החדשה - קריית ים:

שכונת גלי ים, השכונה החדשה של קריית ים נמצאת במיקום מרכזי ומתאפיינת במבני מגורים רבי קומות המאפשרים מצד אחד נוף מרהיב של הים התיכון ומהצד השני פונה אל אגם הברבורים ב"חי פארק" והיכל התיאטרון. השכונה ממוקמת בקרבת מרכזי תרבות וספורט ובסמוך לה, ישנם פארקים ושטחי ציבור רחבים ירוקים ונגישים, שבילי אופניים ומסלול ריצה לחוף הים. בנוסף, יש תכנון של הקמת גשר עילי שיחבר את השכונה לקריית מוצקין, הקמת בתי ספר וגני ילדים. השכונה תהיה שכונה דיגיטלית וחדשנית ראשונה מסוגה בצפון!

פרויקט המגורים OLYMPIA TOWERS - מגדלי הספורט של קריית ים בשכונת גלי ים החדשה. OLYMPIA TOWERSהינו פרויקט חדשני המשלב בתוכו סטנדרט מגורים ברמה הגבוהה ביותר, טכנולוגיה חכמה ודגש על איכות חיים בשילוב מתקני ספורט, חדר כושר פרטי לדיירים, שביל אופניים ומסלול ריצה המגיע עד חוף הים.

'המטרה שלנו היא ליצור חוויית מגורים שנותנת דגש על אורח חיים בריא ומשלבת ספורט בפרויקט שכולו אליפות - אלופים בסטנדר, אלופים באיכות, אלופים בנוף. פרויקט ששם את חוויית המגורים במקום הראשון ומקנה ערך חווייתי מוסף עבור הדיירים המאפשר שילוב בין ספורט לבין אורח החיים המודרני העמוס, מבלי לעזוב את הנוחות של הבית. חברת נועם design נבחרה לעצב את הלובאים ולנהל את שינויי הדיירים בפרויקט', הם אומרים.קבוצת כפיר חוגגת 40 שנות מוניטין ומאות יחידות דיור במגוון של פרויקטים במיקומים הטובים ביותר בקריות ובמחירים הטובים ביותר. לכל הפרויקטים ליווי בנקאי אשר מקנה לרוכש את הבטוחה הגבוהה ביותר לכספו.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   שנת 2020 תיפתח בתיאטרון חיפה בשלוש הפקות...
*   מה ההבדל בין אסטרונאוט לקוסמונאוט...
*   דירקטוריון חברת 'שיקמונה' בחר ברות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים