איש העסקים היהודי-קנדי סאם ממן, בעל חברת התכשיטים הבינלאומית ITALGEM STEEL בביקור בישראל. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אסף לב

ITALGEM STEEL (איטלג'ם סטיל) נחשב למותג תכשיטי הגברים המוביל בקנדה, ובעל החברה הגיע לביקור בן עשרה ימים בישראל , לצורך השקת המותג ברשת 'אימפרס', שאותה ניצל גם לחופשה עם בני משפחתו. אלעד לוי משנה למנכ'ל קבוצת 'רולטיים' אירח אותו ביג טיים

פורסם ב: 15/07/2019 08:56

מימין לשמאל: אלעד לוי וסאם ממן .צילום: אסף לב
את הביקור בישראל פתח האורח באירוע חגיגי שנערך בסניף אימפרס בקניון TLV עם בכירי קבוצת 'רולטיים', שקיבלה לאחרונה את הזיכיון לייבוא ושיווק בלעדי של המותג בישראל.

את האירוע פתח אלעד לוי משנה למנכ'ל קבוצת 'רולטיים' שאמר: 'במשך חודשים רבים הסתובבנו בכל התערוכות ברחבי העולם למצוא את המותג הנכון לגבר הישראלי. כשפגשנו את המותג ITALGEM STEEL ידענו שיש לנו מותג מנצח הן מבחינת העיצוב, החדשנות והאיכות והן מבחינת רמת המחירים הנעים בישראל החל מ 179 ₪ עד 999 ₪ לצמידים, שרשראות עם תליונים, טבעות ועוד. בשלב השני ישווק המותג ברשת גם ארנקים ועטים לגברים'.

סאם ממן חתם את האירוע :'כיהודי, מסורתי המחובר לשורשים אני מתרגש 'שהיצירות' שלי מגיעות לגבר הישראלי וגאה בשיתוף פעולה עם חברה ישראלית המובילה בתחומה. שוק תכשיטי הגברים במדינת ישראל הוא שוק עם פוטנציאל רחב מאוד שמגלגל עשרות מיליונים, וזיהנו שהגבר הישראלי בעשור האחרון נחשף יותר ויותר לטרנדים ואופנה.

ךרגל החדרת המותג בישראל עיצבתי קולקציה מיוחדת של שרשראות עם תליוני מגן דוד, במגוון רחב של דוגמאות. חוץ מזה אני מרבה לבקר בישראל ואת טקס בר המצווה ערכו לי בזמנו בירושלים. בימים הקרובים יגיעו לארץ אשתי וילדיי ונבלה בחופשה משותפת שתכלול ביקור בירושלים, בגליל העליון ובאילת.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   החבורה הלוהטת החדשה של FIX שירה גוטמן...
*   יקב סגל משיק לרגל ה-Valentine’s Day – יום...
*   יקבי ברקן השיק לרגל ה-Valentine’s Day: 'איתן'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים