מה הקשר בין יובל שרף הפרזנטורית של קבוצת קניוני 'עופר' מזה חמש שנים לעדי חבשוש ,ליהיא גרינר ולפתח תקוה? כתבה: רונית קיטאי. צילום: אסף לב

השחקנית יובל שרף והשחקנית והקומיקאית המצליחה עדי חבשוש נפגשו יחד על סט הצילומים לקבוצת קניוני עופר. זה קרה בעופר הקניון הגדול פתח תקוה ,שם פגשו את ליהי גרינר תושבת פתח תקוה אף היא, שכדרכה עשתה שם שופינג. היו הרבה צחוקים במפגש

פורסם ב: 08/07/2019 11:56

יובל שרף ועדי חבשוש בפרסומת לקניוני עופר בקניון הגדול פתח תקוה. צילום: אסף לב
יובל שרף הגיעה עם השחקנית והקומיקאית עדי חבשוש הנחשבת לכוכב עולה והקומיקאית המצליחה בשנה האחרונה (האחיות המוצלחות שלי, צומת מילר, לצבי יש בעיה ועוד.) שנבחרה לשחק ארבע דמויות קומיות, אשר יובל שרף פוגשת בקניון במגוון סיטואציות שונות ומצחיקות.

במהלך הצילומים סיפרה עדי חבשוש ליובל שרף כי נולדה וגדלה בפתח תקוה עד לפני ארבעה חודשים. אז החליטה לעבור לעיר הגדולה, תל אביב. מסתבר שפרק זמן זה הספיק לה כדי להיווכח ש'שאפשר להוציא את עדי חבשוש מפתח תקוה אך לא את פתח תקווה מעדי' והיא חזרה במהירות לעיר האהובה עליה תוך שהיא מצהירה: 'לא עוזבת יותר את פתח תקוה לעולם'.

יובל שרף אם לנור שנמצאת חמישה חודשים לאחר לידת אחיו, לוקא, סיפרה לעדי חבשוש כי אלה הצילומים הראשונים שלה מאז הלידה, מה שמחזיר אותה 'לשגרה'. השתיים שמחו לגלות כי במהלך הצילומים פרצה אל הסט כוכבת הראליטי וחברתה של עדי חבשוש, ליהיא גרינר, שגם היא מתגוררת בפתח תקוה עשתה סיבוב קניות בקניון וכדרכה פרצה אל הסט בהתלהבות וסיפרה כי השתיים מבלות רבות יחד בשופינג בקניון ואף מכנות אותו כבית שני שלהן. בתום הצילומים יצאו עדי ויובל לשופינג וקינחו ביחד בבית הקפה שבקניון.או מיי גוד!
ליהיא גרינר מפתיעה את עדי חבשוש בקניון הגדול פתח תקוה. צילום: אסף

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   אינס שמעוני הפתיעה את בעלה קובי 'סאבלימינל'...
*   זמרת הנשמה בת אלה חגגה את הצטרפותה...
*   קניון עזריאלי אילון ברמת גן השיק תערוכה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים