מאות עובדי לוריאל ישראל יצאו להתנדב ב-12 מוקדים שונים ברחבי הארץ למען הקהילה

הפעילות ההתנדבותית שמה דגש על סיוע לנשים, בהלימה לנושא ההשקעה החברתית המרכזי של החברה שמתמקד בקידום נשים במגוון נושאים. אלי שגיב מנכ'ל לוריאל ישראל סיכם את היום באירוע לעובדים המתנדבים

פורסם ב: 26/06/2019 10:58

מימין לשמאל: דניאלה פרוסקי שיאון ,נילי חומן ,סמדר דרומי, אלי שגיב ושירי חגואל. צילום: יח'צ
תחת הכותרת 'כולנו אזרחים' צוין יום האזרחות הטובה בלוריאל בפעם העשירית בכל העולם ואתמול, מאות מעובדי לוריאל ישראל, ממטה החברה בנתניה, ממרכז ההפצה בקיסריה ומהמפעל במגדל העמק, הקדישו את יום העבודה שלהם לטובת התנדבות משמעותית למען הקהילה.

מאות עובדי לוריאל ישראל התפרשו החל משעות הבוקר המוקדמות ב-12 מוקדים שונים, ממגדל העמק ועד תל השומר, מנתניה ועד הכפר הירוק, מהרצליה ועד בני ברק, ועסקו בפעילות התנדבותית משמעותית, בשיתוף פעולה עם ארגונים ועמותות המהווים שותפים חברתיים של לוריאל.

אלי שגיב מנכ'ל לוריאל ישראל חתם את היום באירוע לעובדים המתנדבים ואמר: 'חברה מצליחה נמדדת לא רק בביצועים העסקיים שלה אלא גם באימפקט החברתי החיובי שהיא מייצרת סביבה. אתם, אנשי 'לוריאל ישראל' עושים את ההבדל ואתם מהווים דוגמא ומובילים שינוי חשוב.

אני מודה לכל אחת ואחד מכם על רוח ההתנדבות הלוריאלית וגאה בכם על העשייה החשובה. יום האזרחות הטובה בלוריאל, אליו מצטרפת פעילותנו החברתית לאורך השנה כולה אשר שמה דגש מיוחד על קידום נשים, הוא כבר חלק ממי שאנחנו. זהו חלק בלתי נפרד מחזון החברה ומדרך הפעולה שלנו. אליכם מצטרפים היום עוד עשרות אלפי עובדי לוריאל בכל העולם, שחוברים יחד כדי לחולל אימפקט חברתי משמעותי'.

בחצר הנשית בנתניה סייעו העובדים לנערות ונשים צעירות בסיכון המתמודדות עם קשיים שונים. בבית דוידסון בנתניה, נערך יום של פעילות העשרה בתחום ההגנה מהשמש, היופי והטיפוח, לעשרות נשים מתנדבות המסייעות בעצמן לאוכלוסיות במצוקה בעיר, במרכז העיר, בשיתוף עם ארגון נשות 'הדסה' התקיים יום פינוק, העשרה וטיפוח לנשים שחוו אלימות בביתן, ובהרצליה, במעון לנשים הסובלות מאלימות ולילדיהן של עמותת 'לא לאלימות' התארחו אנשי המקצוע של לוריאל בתחום השיער והאיפור ליום של פינוק והירגעות עבור הנשים בעוד ילדיהן נהנו מזמן משחק והנאה.

במרכז הסרטן בביח'ל 'שיבא' תל השומר, הפעילות עשרות מעובדי לוריאל 'תחנות' פעילות שונות בתחום הטיפוח והיצירה, על מנת להנעים את זמנן של הנשים חולות הסרטן המבקרות במרכז היום ובבית אוהל שרה בבני ברק, מרכז יום לנשים חרדיות בעלות מוגבלויות, סייעו עובדות לוריאל למתמודדות במהלך עבודתן במרכז עבודה שיקומי ולאחר מכן, פינקו אותן בטיפולים.

בנוסף לכל אלה, התנדבו עובדי לוריאל במקומות הבאים: במרכז עבודה שיקומי (מע"ש) בנתניה, הצטוותו העובדים למתמודדים בעלי מוגבלויות וסייעו להם במהלך יום עבודתם, במרכז אתגר בנתניה לבוגרים בעלי מוגבלויות העבירו העובדים יום העשרה, כיף וחוויות לעשרות המתמודדים, במשפחתוני "המפעל להכשרת ילדי ישראל" בכפר הירוק בהם מתגוררים ילדים ונוער בסיכון, סייעו העובדים לשפר את ניראות המקום על ידי הכנסת צבע, אביזרים וקישוטים שינעימו את סביבת המחייה של הדיירים, ובאזור הצפון, פעלו עובדי מפעל לוריאל במגדל העמק, במרכז השיקום "גריאבסקי" בסיוע בעבודות תחזוקה ופעילות עם הדיירים, במרכז "המלביש" בשיתוף העירייה במיון וסידור בגדים עבור נזקקים וארגון מחדש של המקום, ובבית התבשיל הם דאגו לארוז ולחלק חבילות מזון לתושבי העיר.
מימין אלי שגיב מתנדבי לוריאל ישראל יהושוע לוייב ובשמלה הכחולה איריס כלפו. צילום:תומר לשר

עובדי לוריאל ישראל בכפר הירוק במשפחתון צבעוני של עמותת המפעל להכשרת ילדי ישראל. צילום: אסף רביבו

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   לרגל השקת המשרדים החדשים של המוסד...
*   הטכניון העניק את פרס הארווי למפתחי...
*   אירוע מרגש ויוצא דופן התקיים הערב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים