תלמידי מגמת הקולנוע של 'עירוני ה' בחיפה, יצרו סרט, המתאר את דרכו המאתגרת של המורה שלהם לקולנוע ושל בן-זוגו, להפוך להורים

במסגרת פרוייקט הפקת סרטי גמר של מגמת הקולנוע של תיכון 'עירוני ה' ברח' הביכורים בחיפה, יצרו כמה מתלמידי המגמה: אורי פטל, בן גרוס, עומר מלכה, כפיר לוי ואופיר לבני - סרט תיעודי בשם JOY AND PRIDE, המתאר את דרכם של המורה שלהם לקולנוע, איציק שלם קמינסקי ושל בן זוגו, מתיו, בדרכם המאתגרת להיות הורים לילדיהם, רומי וגיל.

פורסם ב: 24/06/2019 21:04

צילום: דוברות עיריית חיפה
לצורך הכנת הסרט ליווי התלמידים את איציק ואת בן זוגו, לאחר שהוזמנו על ידיהם בפתיחות ובגילוי לב, לצאת עימם למסע ולחלוק עימם את הקשיים ואת ההתרגשות לקראת הרגע בו הפכו להורים. במהלך הצילומים שמעו התלמידים על הליך הפונדקאות, פגשו את האם הפונדקאית, קאסי, שהגיעה לביקור בארץ ושמעו על חייהם של איציק ומתיו כאבא ואבא בישראל.

הסרט שיצרו התלמידים הוקרן באולם 'רפפורט' בערב הצגת סרטי הגמר של תלמידי המגמה שנערך ב-13 ביוני 2019. אומרת חגית לוי מנהלת בית הספר: 'סרטי מגמת הקולנוע שלנו תמיד אישיים, תמיד מרגשים ומרתקים ולעתים קרובות מאד מציפים דילמה, אתגר או מאבק חברתי חשוב. אנחנו מעודדים את תלמידינו להיות כנים ופתוחים כיוצרים וזאת גם האווירה אותה אנו מקדמים בבית הספר ככלל.

אנחנו מאמינים בכבוד האדם, מדברים על הכול בגילוי לב ומעודדים מעורבות חברתית. אני מעריכה מאד את איציק שלם, המורה והמחנך, על פתיחותו והתייחסותו ליוצרי הסרט'.

(רוני גרוסמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   שר האוצר משה כחלון ביקר בפרויקט OLYMPIA...
*   גיא ספיאשוילי מנהל 'שופרסל אקספרס'...
*   העיתונאי יוסי יהושוע , הכתב הצבאי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים