רשת דינמיקה במבצע מיוחד: במשך שבוע אחד תוכלו לקבל שירות לטיפול בסלולרי שלכם, בחצי מחיר. כתבה: יפעת רובינשטיין. צילום: אוהד רומנו

זה הזמן לטיפול 10,000 למכשיר הסלולר שלכם. כבר תקופה ארוכה שיש סדק במסך הטלפון? התרגלתם לכפתור שכבר לא מגיב ולא עשיתם איתו כלום? מתפשרים על איכות צילום בינונית כי אין זמן לתקן את המצלמה? מתעצלים להחליף סוללה? הרמתם ידיים לאיכות השמע?

פורסם ב: 23/06/2019 11:06

יובל סמו. צילום : אוהד רומנו
רשת דינמיקה במהלך יוצא דופן לקראת הקיץ וכך במשך שבוע אחד תוכלו לקבל שירות לטיפול 10,000 לסלולרי שלכם בחצי מחיר. אז זה הזמן בדיוק כי אתם רגע לפני חופשת הקיץ, החופשה המשפחתית והרצון לתעד אותה עד תום ו'החופש הגדול' שלהם כי אז הם גם הולכים להשתלט לכם על מכשיר הסלולר.

רשת דינמיקה יוצאת במהלך שמאפשר במשך שבוע אחד לתקן את תקלות הסמאטפון שלך - בחצי מחיר.במסגרת המהלך, לקוחות ישראכרט יהנו מ- 50% הנחה על תיקון התקלות הכי נפוצות במכשיר הסלולר שלהם, החל מתיקון מסך, סוללה, ועד שקע טעינה, כפתור שמע ומצלמה

החל מהיום, רשת דינמיקה מאפשרת ללקוחות ישראכרט ליהנות מ- 50% הנחה על תיקון המכשיר ב-23 מעבדות תיקונים בפריסה ארצית.המהלך מלווה בקמפיין בטלוויזיה בהשתתפות הפרזנטור של ישראכרט, יובל סמו, ובאמצעי המדיה הדיגיטליים.המבצע בתוקף בין התאריכים 23-27.6.19 בסניפי מעבדות דינמיקה ההטבה בתוקף למחזיקי כרטיסי אשראי ישראכרט ואמריקן אקספרס. הטבה אחת ללקוח, כלומר תיקון מכשיר אחד.

אלי אדדי מנכ'ל רשת 'דינמיקה': 'לקוחות רבים נוטים לדחות את תיקון מכשיר הסלולר שבידיהם הן מחוסר זמן והן מחשש המחיר, בדיוק לשם כך אנו חוברים לישראכרט מדי שנה על מנת להקל על הוצאה כבדה זו. מניסיון של שנים קודמות, יש הענות של ממש של לקוחות המנצלים את התקופה על מנת לבצע את התיקונים שדחו מזה זמן מה.הוצאה המשפחתית על תיקוני מכשיר סלולרי מגיעה למאות עד אלפי שקלים בשנה, כאשר התיקון הנפוץ ביותר הוא של שבר במסך'.

שוק תיקוני הסלולרי בארץ מגלגל עשרות מיליוני שקלים בשנה לאור העובדה שהסמארטפון נמצא בשימוש רב רוב שעות היממה.הסמארטפון כבר מזמן אינו מתפקד רק כטלפון שנועד לקיים שיחות, הסמארטפונים משמשים אותנו לביצוע פעולות רבות במהלך היום, ולכן הם נוטים להתקלקל בקלות בשל השימוש התדיר בהם.התיקון הנפוץ ביותר הוא של המסך ובעיקר שבר במסך המכשיר. התיקון השני הוא של הסוללה אשר מתחילה להישחק ולאבד מיכולותיה לאחר כשנה.התיקון השלישי הוא של שקע הטעינה אשר דרכו אנחנו משתמשים להטענת המכשיר ולהעברת קבצים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   דנונה light & free מבית שטראוס – סדרת יוגורטים...
*   מותג הקאווה הספרדי IBERICA יצא לרגל חגיגות...
*   מותג הלמברוסקו האיטלקי EMILIANO מציג...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים