משה רוזנבלום המכונה 'מר קניונים' היה בין משתתפי אחד הפאנלים בועידת השיווק של הצפון. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

משה רוזנבלום מנכ'ל קניוני עופר ומשנה למנכ'ל 'מליסרון' הוא יועץ בינלאומי לתכנון וניהול קניונים. את ראשית דרכו בתחום הקניונים החל בקריון שבקריית ביאליק, הסביר את ההבדל בין הגישה שלו לזו של ילדיו ואת הפערים הללו שהם חשיבה שונה לחלוטין של הדור הנוכחי

פורסם ב: 20/06/2019 18:35

משה רוזנבלום. צילום: רונית קיטאי
משה רוזנבלום הנשוי לעו'ד אירית רוזנבלום ('משפחה חדשה') ואב לשלושה ילדים אמר: 'אצלי המקרר תמיד מלא ואילו אצל ילדיי אלה הם המשלוחים שהזמינו'. במצב של היום הוא מבין כי 'צריך להביא את הקניון לחוף מבטחים', ואת זה הוא אומר לאחר שחזר באותו יום ממש מסין ויום קודם לכן נפגש עם סמנכ'ל 'עלי באבא'.

מוסיף משה רוזנבלום :'העולם עבר מהפכה קשה והקניון השכונתי יהיה הדומיננטי אצלכם. אתם תלכו לעופר גרנד קניון בחיפה או לעופר הקריון בקריית ביאליק, כי שם תמצאו תמהיל של הכל ואלה קניונים שאני מנהל. כאמור הקניונים יהפכו לשכונתיים. עולם האופנה משתנה וסטלה מקרתני עשתה באתר שלה מהפכה בעולם האופנה'.

רוזנבלום לובש חולצה ספורטיבית,נעלי ספורט וכל הופעתו מעידה על נוחות ולא לבוש מכופתר -רשמי. הוא הפתיע את הקהל כאשר בישר להם :'חנויות יד שניה הן השולטות', והוסיף:בקניון רמת אביב נמצאים אנשים שלא צריכים כלום. האמא רוצה להיראות כמו הבת והבת רוצה את הכסף של אמא שלה.

האוכלוסיה הערבית היא כוח קניה מאוד חשוב וכך גם החרדים שמהווים כמיליון אנשים. עופר הקניון הגדול בפתח תקוה מתאים את עצמו לקהל. התייעצתי עם ידידי אורי לופוליאנסקי יליד חיפה (מייסד עמותת 'יד שרה' ולשעבר ראש העיר ירושלים שבילדותו התגורר ברחוב....ירושלים בחיפה.ר.ק.) והתאמנו לחרדים רשתות כמו 'תמנון' ועוד שמתאימות לעולם הילדים. 'עדיקה' שהיתה און ליין הפכה גם לאוף ליין. וגם חשף: ב'אמריקן איגל' אפשר לשכור (!) בגדים ל-24 שעות'. גם אנחנו שמענו זאת לראשונה, מפיו.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   טקס יום השואה התקיים היום בעמותת 'יד...
*   סיכום ועידת ישראל לקמעונאות 2020 מבית...
*   פורום של נשות ארגון בנות 'אריה יהודה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים