חילופי משמרות בקרן 'אריה יהודה' ישראל. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דבורה שרר

בטקס רב משתתפים שהתקיים בשבוע שעבר מונתה עו'ד ריקי רוזנברג מונתה לתפקיד יו'ר 'קרן אריה יהודה ישראל'. עו"ד רוזנברג מחיפה בתפקיד זה את סיגל בר-און יו'ר משותף של תשלובת ד'ר פישר, שסיימה ארבע שנות כהונה בתפקיד היו'ר ומונתה לנשיאות הקרן

פורסם ב: 16/06/2019 23:10

טקס חילופי תפקידים בקרן אריה יהודה ישראל. עו'ד ריקי רוזברג וסיגל בר-און. צילום: דבורה שרר
סיגל בר-און שמונתה לנשיאת הקרן סיכמה את פעילות הקרן ארבעת השנים האחרונות בהן הוכפלו מספר התורמות הפילנתרופיות הישראליות, תקציב התמיכה של הקרן בפרויקטים חברתיים שבר שיאים חדשים. הקרן תמכה בעשרות פרויקטים אשר שינו את חייהן של מאות נשים ונערות בחברה הישראלית והשפיעו על אלפי בני משפחה במעגלים קרובים ורחוקים.

את תפקיד היו'ר כאמור תמלא מעתה עו'ד ריקי רוזנברג שהתמחתה בתחום המיסים והיא בעלת משרד עו'ד שעסק בתחום זה. רוזנברג חברה פעילה בקרן אריה יהודה מזה כ-18 שנים ומתכננת להמשיך להוביל אתה עשייה החברתית שינוי פני החברה בישראל והפילנתרופיה הנשית-ישראלית למחוזות חדשים.

סיגל בר-און: 'אני מאחלת לעו'ד ריקי רוזנברג הצלחה בתפקידה. זוהי זכות לעמוד בראש ארגון חברתי מעורר השראה ולהוביל את העשייה החברתית למען קידום והעצמה של נשים ונערות לצד השליחות של הרחבת העשייה הפילנתרופית הנשית בישראל'. בטקס שהתקיים במשרדי עו'ד נשיץ ברנדס אמיר השתתפו גם : בת שבע בובליל, מטי קרסו, נעמי גרידינגר, רותי אורן,תלמה כהן ועוד.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   שאלנו עורכי דין ידועים כיצד הם מצליחים...
*   בימי קורונה הצלחה להצגות המשודרות...
*   הסיסמא יותר חשמל פחות עמל יעילה אולי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים