משלחת מהעיר התאומה הוזו שבסין הגיעה לביקור ביקנעם במטרה ללמוד על הנעשה בעיר. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רועי אדוט דוברות עיריית יקנעם

ראש העיר יקנעם, סימון אלפסי בירך את מקבילו האורח, ואת חברות וחברי המשלחת והוסיף שהקשר שלנו עם הסינים הוא רב שנים. בין היתר ביקרה המשלחת הנכבדה בחברת 'ברא צמחים' בפארק ההיי-טק ביקנעם

פורסם ב: 16/06/2019 18:01

צילום :רועי אדוט דוברות עיריית יקנעם
משלחת רמת דרג מהוזו שבסין בראשותו של ראש העיר הוזו בסין וכן בכירים מהרשות הגיעה לביקור בישראל, ובעיר התאומה יקנעם.ראש העיר האורח אמר שהוא מאוד שמח להיות בישראל וביקנעם. מארחו, ראש העיר כי ליהודים ולסינים יש היסטוריה רבת שנים של חברות, והוסיף שהעם היהודי הוא עם שמעז. רה"ע סיפר שהמשלחת בראשותו הגיעה ליקנעם במטרה לחזק עוד את הקשרים, ולקדם שיתופי פעולה, והדגיש שאצלם יש מפעלי ייצור ופה יש ידע, והם רוצים לאזן בין שני הדברים.
ראש העיר האורח שהיה נלהב סיפר שהשוק בסין הוא מאוד גדול, והוסיף שחשוב להם לקדם חדשנות ופיתוח, ולהוביל שיתופי פעולה.


ראש העיר יקנעם, סימון אלפסי בירך את מקבילו האורח, ואת חברות וחברי המשלחת ואמר שיקנעם תמיד שמחים לארח משלחות מסין, והוסיף שהקשר שלנו עם הסינים הוא רב שנים. ראש העיר יקנעם נתן סקירה על היישוב ועל פארקי התעשייה שבו. הוא צין שיקנעם כבר עזרה להוזו להקים פארק תעשיה בתחומה, והדגיש כי ישמחו לעזור שוב, ולהמשיך ולשתף פעולה.
מהביקור בעירייה המשיכה המשלחת לביקור בחברת 'ברא צמחים' שבפארק ההיי טק ,במטרה לבחון קידום שיתופי פעולה. חברת 'ברא צמחים' מתמחה בייצור תוספי תזונה המבוססים על עולם הצומח.

העיר הוזו נמצאת בסין, כ- 130 ק'מ מערבית משנחאי, והיא מונה שלושה מיליון תושבים. בפארק התעשייה שבעיר חברות רבות, בין היתר מתחום הרפואה, הביולוגיה, אקולוגיה, תשתיות, טקסטיל ורהיטים.

סיכם ראש העיר יקנעם סימון אלפסי: 'אנחנו שמחים לארח משלחת בכירה מהעיר התאומה שלנו הוזו שבסין. משלחת נוספת שמגיעה ליקנעם, מתפעלת מהנעשה כאן, ומעוניינת לקדם איתנו שיתופי פעולה. הקשרים המצוינים שלנו עם הסינים מהווים חלון הזדמנויות לשיתופי פעולה לטובת העיר, פארקי תעשיית היי טק שבתחומינו, ובכלל לטובת מדינת ישראל'.
צילום :רועי אדוט דוברות עיריית יקנעם

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   הגימליאדיה ה-14 של חיפה יוצאת לדרך...
*   במפגש בוקר ב'נעמת' חיפה אירחו את עו'ד...
*   50 נערים מחיפה זכו לחגוג טקס בר-מצווה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים