נפתח מכון הפיזיותרפיה של 'כללית' ביקנעם. כתבה: צילום: דוד חורש ,דוברות כללית

פחות משנה מאז נערך טקס התחלת בנייתו של מכון פיזיותרפיה ראשון ביקנעם, נחנך בטקס חגיגי שנערך במעמד ראש העיר סימון אלפסי ומנהל כללית במחוז רונן נודלמן, מכון הפיזיותרפיה החדיש לשירות מבוטחי 'כללית' ביקנעם

פורסם ב: 05/06/2019 14:48

גזירת סרט - פתיחת מכון פיזיותרפיה ביקנעם. צילום: דוד חורש, דוברות 'כללית'
בטקס חגיגי נחנך מכון בפיזיותרפיה היחיד ביוקנעם אותו מפעילה 'כללית' בשכונת אלונים במרכז המסחרי ביקנעם.המכון הוקם בשטח בו פעלה בעבר מרפאת אלונים, שעברה למרפאה הרב תחומית של 'כללית' בעמק השלום.

המכון המרווח משתרע על פני שטח של 200 מ'ר וכולל חמישה תאי טיפול פרטניים שתוכננו תוך הקפדה על פרטיות המטופל ונוחותו עם צחיצות בנויות ותמונות נוף מרגיעות. בנוסף לכך הוקמו אולמות עם ציוד תרגול מתקדם ואפשרות לערוך סדנאות קבוצתיות.

ראש העיר יקנעם סימון אלפסי, ברך את 'כללית' על כי המשך הפיתוח למען תושבי יקנעם , והודה להנהלת 'כללית' על כך שהיא קיום הבטחות ומימוש תוכניות. הוא הדגיש שחשוב לו כי התושבים ביקנעם יקבלו את מכלול השירות ביישוב עצמו וסיפר כי התנסה בטיפול פיזיותרפי אינטנסיבי בעקבות שבר, אותו עבר במכון הפיזיותרפיה של 'כללית' בקרית טבעון. הטיפול היה מעולה, אך הוא שמח שמעתה מי שיזדקק לטיפול יוכל לקבל אותו במקום מגוריו ולא יצטרך לנסוע למכון מחוץ לעיר.

רונן נודלמן - מנהל המחוז הודה לראש העיר יקנעם סימון אלפסי, אשר ממשיך להיות שותף לפיתוח שירותי הרפואה לתושבים והבטיח כי 'כללית' כבר בוחנת המשך פיתוח שירות בהתאם להתפתחותה של יקנעם.

מנהלת מינהלת כרמל ד'ר סוניה כרכבי הדגישה אף היא שהעירייה מסייעת לפיתוח השירות למען התושבים וציינה כי 'כללית' ממשיכה לפתח את השירות וכבר מתגבשת התוכנית הבאה.את האירוע ניהל אורי אתרוג מנהל השירות הפיזיותרפי של 'כללית' במחוז חיפה והגליל המערבי אשר הודה להנהלת 'כללית' במחוז ולראש העיר יקנעם על שקידמו הקמת המכון החדיש. אורי אתרוג איחל הצלחה לצוות המכון בניהולה של עדי שדה, שכולם בעלי נסיון.


עדי שדה היא פיזיותרפיסטית מוסמכת מזה 14 שנים. בוגרת אוניברסיטת חיפה בהצטיינות. מטפלת בתחום האורתופדיה. ניהלה בבית חולים 'כרמל' את מכון הפיזיותרפיה לקהילה ובתפקידה האחרון טיפלה במסגרת מכון הפיזיותרפיה בקריית טבעון.

אבי פנחס: פיזיותרפיסט מוסמך מזה 12 שנים, בוגר אוניברסיטת חיפה. מטפל בתחום האורתופדיה והנוירולוגיה. בתפקידו האחרון טיפל במסגרת מכון ה'כללית' בשכונת ורדיה, חיפה.


ד'ר אמירה דאהר: פיזיותרפיסטית מוסמכת מזה 25 שנים. בוגרת אוניברסיטאות חיפה ותל אביב בעלת תואר ד'ר בפיזיותרפיה. חוקרת ומרצה באקדמיה. מטפלת בתחום האורתופדיה וטיפולים וסטיבולריים - סחרחורת. בתפקידה האחרון טיפלה במסגרת מכון הפיזיותרפיה בקריית טבעון.

מיכל רוזן: פיזיותרפיסטית מוסמכת מזה תשע שנים. בוגרת אוניברסיטת תל אביב בהצטיינות. מטפלת בתחום האורתופדיה, נוירולוגיה, פציעות ספורט ובנשים בהריון ולאחר לידה. בתפקידה האחרון טיפלה במסגרת מכון הפיזיותרפיה- 'לין' בחיפה.

מעתה תושבי יקנעם יהנו משירות נגיש ובמכון מרווח וחדיש והעיקר יזכו לטיפול איכותי ביותר בזכות לצוות המיומן שמאייש אותו.באירוע הנעימו בהופעה אמנותית בני נוער מיקנעם.
פתיחת מכון פיזיותרפיה יקנעם. צילום: דוד חורש דוברות 'כללית'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   רפואה חוצת גבולות וכך נראה מזרח תיכון...
*   ילד בן 5 בלע סיכת ראש שנועדה לאחזקת...
*   הכינו גופכם לחורף בעזרת מרפאות כללית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים