'מצולמים', קומדיה דרמטית חדשה של HOT עם שלישיית 'מה קשור' (ציון ברוך, אסי ישראלוף ושלום מיכאלשווילי). כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

ההשקה התקיימה באולם האירועים 'שבע' בתל אביב. משתתפי 'מצולמים' הם שלישיית 'מה קשור' עם לאה שנירר, פאולה רוזנברג, אנה בוקשטיין, אורי גבריאל, מאיה מעוז, דניאל גרינברג. יוצרי 'מצולמים' הם אסי ישראלוף, שלום מיכאלשווילי, ציון ברוך, רם לנדס, עמי טיר, אורי כץ. הפקה: 'קודה תקשורת'

פורסם ב: 28/05/2019 10:27

צילום: רפי דלויה
ב'שבע' הושקה הקומדיה הדרמטית החדשה של HOT – 'מצולמים'.באירוע נכחו כוכבי ויוצרי הסדרה שלישיית מה קשור ובנות זוגם – ציון ברוך ויאנה יוסף, שלום מיכאשווילי וענבל שליו ואסי ישראלוף ואפרת ארליך וכן היוצרים רם לנדס, עמי טיר, אורי כץ.

הגיעו לפרגן: יהודה לוי ושלומית מלכה, אלי פיניש, יעל פוליאקוב, אניה בוקשטיין (המשחקת בסדרה את עצמה), יובל שרף ושלומי שבן, שלומי שבת, פאולה רוזנברג (המשחקת בסדרה) וליאון רוזנברג, לאה שנירר (המשחקת בסדרה), עדן סבן, עדי הימלבלוי, מוריס כהן, גיא גיאור ולירון כוהנר, אמירה בוזגלו, שרי גבעתי, ליאת אשורי, גיא אריאלי, שרון אלימלך (המשחקת בסדרה) ומאור תמם (המשחק בסדרה, אחיו של עמוס תמם).


זוהי קומדיה דרמטית חדשה של HOT עם שלישיית 'מה קשור' (ציון ברוך, אסי ישראלוף ושלום מיכאלשווילי) כפי שמעולם לא ראיתם: שש דמויות הנמצאות בנקודות מפנה בחייהן, המתעדות את עצמן מול המצלמה בסיטואציות קיצוניות ובמונולוגים חושפניים תוך שימוש בשפה של 'מחוברים'. 'מצולמים' נעה בין קומדיה פרועה לדרמה מרגשת בצורה שעוד לא נראתה בטלוויזיה.

לירון ברדה - בן 39 (אסי ישראלוף) נשוי להילה (פאולה רוזנברג) + 2 , סוכן ביטוח מפתח תקווה, במשבר זוגיות. לירון מבין שהוא לא מרוצה במקום שהוא נמצא בו ועוזב את הבית במטרה להספיק להגשים את כל הפנטזיות שלו.

קובי הצ'יטה - בן 42 (אסי ישראלוף) הוא רווק, בין עבודות, מסובך בחובות הימורים וחוזר לגור עם ההורים בשכונת התקווה. פגישה מקרית עם פסיכולוגית (מאיה מעוז) מתחילה מערכת יחסים שיכולה לשנות את מסלול חייו.

שיר ונטורה – בת 36 (שלום מיכאלשוולי) היא רווקה תל אביבית, בעלת סלון לסידור גבות. לאחר שנפרדה מבן זוגה מזה שלוש שנים, שיר מחליטה שבעוד שנה מהיום היא תהיה בזוגיות ובהריון. האם זוגיות תביא לה את האושר המיוחל?

שמשון אשכנזי – בן 48 (שלום מיכאלשווילי) איש ליכוד ועובד עירייה במחלקת גינון שמחליט לרוץ לבחירות לרשימה לכנסת. הוא מגייס את אחיו חגי (יגאל עדיקא) לעזור לו בקמפיין ויוצא למשימת חייו במטרה לעבור את הפריימריז ולהיבחר לכנסת.

מני ומשה – מני (ציון ברוך) ומשה (אורי גבריאל) הם בני זוג טריים ובעלי עסק של צ'יינג' וניכוי צ'קים. משה, גרוש בן 55 עם שני ילדים גדולים, יצא מהארון רק לא מזמן, ומני בן 30 בחוץ כבר שנים ונחוש להביא ילד. יחד הם צריכים להבין איך לקיים זוגיות ולעבוד ביחד בעולם קשוח על גבול העברייני.

אלי לוטטי – אלילו (ציון ברוך), הוא כוכב עולה בשמי הזמר הים תיכוני המכונה "הנסיך מנס ציונה", עד שמס הכנסה פושטים על הבית שלו ומאיימים להכניס אותו לכלא. במאמץ לזכות את עצמו עוזרים לו שלומי, המנהל האישי (שלום מיכאלשווילי), מיכה, חבר הילדות/נהג/סנג'ר (אסי ישראלוף), עו"ד ששי גז בתפקיד עצמו ונטע (דניאל גרינברג) בת זוגו לשעבר שחוזרת כדי לשפר את התדמית התקשורתית שלו
יוצרים: אסי ישראלוף, שלום מיכאלשווילי, ציון ברוך, רם לנדס, עמי טיר, אורי כץ.
הפקה: קודה תקשורת ("מחוברים")
צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

המלכה הפרטית של יהודה לוי. שלומית מלכה. צילום: רפי דלויה

דרמטיים ועם סטייל בצבע שחור. צילום רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום :רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   נטלי דדון היא הפרזנטורית החדשה של...
*   מה עשה בסוף השבוע במדריד השחקן עומר...
*   קוראים לה מרסל פרץ ויש לה פרץ של כריזמה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים