עו'ד ועו'ד מאת: יעל שרר.עורכת: ורד זינגר.בסדרה 'סיפורת' של הוצאת 'מטר'. כתבה: רונית קיטאי

מחברת הספר 'עו'ד ועו'ד' יעל שרר, תושבת כפר סבא שהיא במאית דוקומנטרית, עיתונאית ופעילה חברתית בולטת. היא ביימה את הסרט הדוקומנטרי פורץ הדרך 'כביסה מלוכלכת', והובילה בישראל את השיח על פגיעה מינית בפנים גלויות. זוכת הפרס 'נשים משנות עולם'

פורסם ב: 28/05/2019 09:30

יעל שרר מחברת הספר 'עו'ד ועו'ד בהוצאת 'מטר'. צילום: עופר קידר
הכול עובד נגד נטלי שמש. מיטת קומתיים בדירת חדר, משמרות של שתים-עשרה שעות, עבר שלא מרפה ותאונת דרכים, שהיא בחזקת דובדבן על הקצפת.אבל כשנטלי מגיעה למשרדו של עורך הדין תומר בר-ציון, שרק עכשיו סיים את הסטאז', כספי הפיצויים הזעומים נותנים לה תחושה שהנה, יש מוצא מהמצב.


ברגע של גילוי לב היא מספרת לו על אונס שניסה לבצע בה במהלך שירותה הצבאי המועמד לסגנות הרמטכ"ל, אלוף פיקוד הדרום חזי בללי. תומר מעניק לה פתח לתקוות חדשות. לא רק שנטלי תפוצה בסכום כסף רב, אלא שתסכל את מינויו הצפוי של בללי.

בעידן ה-Me too אולי יש מי שיחשוב פעמיים לפני שיטריד מינית או יפתה מישהי באמצעות ...בוטנים. אתם סבורים שזו תופעה שנעלמה? ממש לא. מסתבר שזה נמשך ונמשך.ללא כל קשר ומכל הסיבות הלא נכונות מגייס תומר לעזרתו את השותפה הבכירה במשרד ובתו של הבוס, שירה יקותיאלי עצמון, גרושה זועפת הרואה בתיק עוד פסגה מקצועית לכבוש והזדמנות פז לצבור כוח, פרסום והזדמנות לצאת מתחת לצל שמטיל אביה, עורך הדין האגדי דן יקותיאלי.

בבת אחת מוטלת נטלי לקלחת של מניפולציות, השמצות וכוחות הגדולים מעבר למידותיה, שמטלטלים אותה ואת הסובבים אותה. קשרים מתהדקים ונפרמים, נאמנויות נבחנות ומתפוררות, אבל בקרב המשפטי מנצחים רק עורכי הדין.עו"ד ועו"ד הוא רומן הביכורים של יעל שרר.306 עמודים, 95 ש'ח. הוצאת 'מטר'.
עו'ד ועו'ד מאת יעל שרר. סדרת 'סיפורת' .הוצאת 'מטר'. איור: TtanyaTcj. Shulterstock.עיצוב העטיפה: נורית וינר קידרון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'חשיפה מלאה' את קתרין פוקס. רומן אירוטי...
*   עשי שאסלח מאת סנדרה והבה. הוצאת 'יהלומים'...
*   6,000 ק'מ של הבטחה - רומן היסטורי מאת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים