חגיגות יום הולדת 40 ל'מילקי' ממשיכות בגדול עם טעם מתוק של 'עוד'. כתבה: שרון בן פורת. צילום: שיק דיזיין

'שטראוס' השיקה שמנת מתוקה להקצפה בטעם 'הקצפת של מילקי' להכנת מתכונים ביתיים וכן מילקי שלוש שכבות בסדרת EXTRA שוקולד ומארז מילקי פינוקים. לצד אלה, חוזר למדפים, במהדורה מוגבלת, מארז מילקי קצפת עם כפיות שוקולד

פורסם ב: 27/05/2019 15:08

מילקי השקות. צילום: שיק דיזיין
'שטראוס' השיקה שמנת מתוקה להקצפה בטעם 'הקצפת של מילקי' להכנת מתכונים ביתיים וכן מילקי שלוש שכבות בסדרת EXTRA שוקולד ומארז מילקי פינוקים. לצד אלה, חוזר למדפים, במהדורה מוגבלת, מארז מילקי קצפת עם כפיות שוקולד!

כחלק מחגיגות ה-40 למילקי שטראוס, בחרה החברה להשיק שמנת מתוקה להקצפה, בטעם הקצפת של מילקי, במהדורה מוגבלת, שתשמש להכנת מתכונים ביתיים של עוגות, קינוחים או אפילו תותים בקצפת. 'הקצפת של מילקי' הינה שמנת לקצפת מתוקה, 32% שומן, באריזה המכילה 250 מ"ל ובטעם הקצפת של מילקי, הקצפת הכי אהובה שיש.

החברה השיקה מילקי שלוש שכבות בסדרת EXTRA שוקולד. המעדן המפנק כולל שכבת קרם חלב, שכבת פודינג שוקולד עם שוקולד אמיתי ושכבת קצפת. עוד בסדרת EXTRA שוקולד: מעדן פודינג שוקולד עם שוקולד אמיתי וקצפת ומעדן פודינג שוקולד עם שוקולד אמיתי וקצפת קפוצ'ינו. סדרת EXTRA שוקולד תוגש לצרכן בגביע מפתח רחב מפנק. עונג של ממש!

החודש יושק גם מארז פינוקים של מילקי הכולל 2 טעמים מפנקים של מילקי מוס ומילקי Extra קצפת (4 גביעים מכל טעם).ואם כבר לפנק – במאי יחזור למדפים מארז מילקי קצפת עם כפיות שוקולד, במהדורה מוגבלת. המארז האהוב, שהיה בשוק באחרונה ב-2015, חוזר לתקופה קצרה בעקבות בקשות הצרכנים ולרגל חגיגות ה-40.

**
מילקי שטראוס הושק על ידי חברת שטראוס בשנת 1979. מתכון הקצפת הוא אחד הסודות השמורים ביותר בשטראוס – רק 5 אנשים יודעים את סוד הכנתה ולראשונה משיקה החברה שמנת להקצפה בטעם המיוחד של קצפת המילקי.
שמנת מתוקה להקצפה מהווה כ50% משוק השמנות בישראל, המגלגל כ-305 מיליון שח בשנה.
מדובר בחידוש מרענן בקטגוריה, הכוללת סוגי שמנות להקצפה, שגיוונו עד היום בעיקר באחוזי השומן השונים.
אופן האכילה של המילקי ייחודי לכל צרכן: 53% אוכלים כל שכבה בנפרד, 38% רוצים בכל ביס קצפת, 8% מערבבים, אך כשמכינים את הקצפת של מילקי לרב נתחיל בקצפת.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשרון בן פורת במשרדו של רן רהב, או אל רן רהב 24 שעות ביממה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   דנונה light & free מבית שטראוס – סדרת יוגורטים...
*   מותג הקאווה הספרדי IBERICA יצא לרגל חגיגות...
*   מותג הלמברוסקו האיטלקי EMILIANO מציג...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים