'חופשה נעימה!' מאת סרג'יו א. אפטר. ימן מסע מעבר לים. איורים: נאת ג'ואן. מפיקה: אורלי לוי. הוצאת 'אוריון'

בטיימינג מושלם של תחילת הקיץ ואו טו טו מתקרב החופש הגדול ואתו מסע הנדודים ברחבי העולם, השיק סרג'יו א. אפטר, בלוגר ועורך דין, יומן מסע המציג בפנינו רב שיח מחרוזתי בין ילד להוריו על ילדות והתבגרות ומה שביניהן

פורסם ב: 23/05/2019 20:49

'חופשה נעימה!' יומן מסע מעבר לים מאת סרג'יו א. אפטר. איורים: נאת ג'ואן. הוצאת 'אוריון'
'חופשה נעימה' נכתב על ידי סרג'יו א. אפטר כיומן מסע המגולל את חוויות החופש בפרספקטיבה של ילד , מול העולם החיצוני ומול העולם הפנימי שלו. הספר מתאר ביסודו יחסים בין בני המשפחה, חושף שלל חוויות שהילד צובר מידי יום והפרשנות שהוא מעניק לכל אחת מהן. הספר מיועד בעיקר לילדים בגילאי 4-8.

החופשה המשפחתית התחילה במונית אל אולם ההמראות, בליווי שתי מזוודות. טסנו במטוס גדול כמו לוויתן,ודרך החלון הים נראה קטן!

החרוזים, האיורים והתיאורים המאפיינים את הספר 'חופשה נעימה' מזמינים את הקורא להסתכל על חופשה כהזדמנות לקרבה מסוג אחר בין בני המשפחה, באמצעות יצירת חוויות משותפות ותוך כדי יצירת תקשורת בין אישית. הספר שנכתב בהשראת חופשה משפחתית של הסופר וילדיו, מעורר עניין בתרבויות אחרות, במיוחד מעבר לים, ומספר בכתיבה נעימה, קלילה וכנה, על מסע של ילד קטן עם בני המשפחה שלו בארץ אחרת. הספר מנוקד אך אינו ממוספר ומחירו 59 ש'ח. הוצאת 'אוריון'.

סרג'יו א. אפטר בן 49, נשוי לטלי אפטר והם הורים לשני בנים: עמית ואיתמר . הוא מתגורר בפתח תקוה, נולד וגדל בצפון ארגנטינה בבית שהיתה בו אהבה גדולה לספרים. בגיל 29 עלה לישראל לבדו לאחר שהספיק לראות עולם (הוא הספיק להתגורר בארה'ב ובבלגיה תקופות ממושכות). הוא בחר במקצוע עריכת הדין ובזמנו החופשי מנהל בלוג ספרותי (מאז שנת 2010).

מעיד על עצמו סרג'יו א. אפטר :'מאז ומתמיד הייתי טיפוס הרפתקני, אהבתי לטייל ולנסוע למקומות חדשים.צברתי חוויות מסביב לעולם וגם הספר הזה נולד באופן ספונטני. הכתיבה שלי ברובה הייתה מאז ומתמיד מקצועית, כתבי בי דין וחוזים, ותמיד שמתי דגש על עניין הדיוק והשפה'.

באחד הימים החל סרג'יו לכתוב, לא עבור עצמו אלא עבור האחרים שיקראו. הוא פתח בלוג בספרדית בשם 'קורא וכותב סתם' ושם הוא כתב וסיקר על ספרים וסופרים שהוא קורא בעצמו. עם לידת הבנים, החל גם לכתוב בעברית. בטקסטים שלו נחשפים הצבעים, הקצב והרגש הייחודיים, אשר הגיעו איתו לארץ מדרום אמריקה הרחוקה ויוצרים משב רוח מרענן בספרות הילדים הישראלית. בשנים האחרונות בהשראת שני בניו, סרג'יו כותב שירי ילדים וכעת החל לכתוב גם שירה בעברית למבוגרים המתפרסמת גם היא בבלוג שלו והנה הלינק :

www.lectoryescriba.wordpress.com
בילינו במלון כמעט שלושה ימים,
לראות מה יש בחוץ כבר היינו מוכנים.
אבא קרא: "להזדרז, אנחנו מיד יוצאים!
ההרפתקה התחילה – קדימה, לדרכים!"


עלות הספר "חופשה נעימה" 59 ₪

ניתן להשיגו ברשת חנויות סטימצקי, באתר צומת ספרים, בחנות ובאתר של הוצאת אוריון ובחנויות ספרים מובחרות. ניתן לרכוש את הספר גם דרך דף הפייסבוק של הסופר "חופשה נעימה - יומן מסע מעבר לים".
עו'ד וסופר סרג'יו א. אפטר. מחבר הספר 'חופשה נעימה!' צילום: אלבום משפחתי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   יומן המסע של אגי והורטי לפרחי ארץ...
*   מישהו שהכרתי פעם. סיפורים מאת מיכל...
*   'ללא מכשול' מאת אפיק סופר ודניאלה וייצמן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים