פרס מנכ'ל 'כללית' הוענק לד'ר טלי לבנשטיין רופאת משפחה מצויינת וכנ'ל גם מנהלת סניף בונן בחיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות כללית

פרס מנכ'ל 'כללית' הוענק לד'ר טלי לבינשטיין רופאת משפחה מצויינת וכנ'ל גם מנהלת סניף בונן בחיפה. פרופ' אהוד דודסון מנכ'ל 'כללית' ומנהל מחוז חיפה והגליל המערבי רונן נודלמן עשו לה כבוד. בין בני המשפחה שהגיעו לטקס היה בעלה פרופ' ליאור לבנשטיין

פורסם ב: 22/05/2019 13:16

דר טלי לבנשטיין מקבלת פרס מנכ'ל בטקס מצטיינים לשנת 2018. צילום: דוברות 'כללית
הטכס החגיגי התקיים באוניברסיטת תל אביב ולידיעתכם ד'ר טלי לבינשטיין מנהלת את מרפאת 'בונן' ברח' מוריה בחיפה, המשרתת 10,800 מבוטחים עם צוות הכולל: שמונה רופאי משפחה, רופאת ילדים, שישה אנשי מינהל ושלושה רוקחים.


ד'ר טלי לבנשטיין למדה רפואה לאחר מסלול פיקוד בצבא, ממנו השתחררה בדרגת סגן. מלבד העובדה שהיא מומחית ברפואת משפחה היא גם רופאת משפחה מצויינת, מקצועית, מסורה ואהודה על מטופליה.

אם זה לא מספיק מרשים ד'ר לבנשטיין בולטת כמנהלת אשר יוזמת מהלכים חדשניים ורותמת לכך את כל חבריה לצוות, ביניהם ניתן לציין אירוע יום בריאות האישה, יום המודעות לסרטן שד במרפאה וליווי צעירים בתחלואה קשה ע'י נציגת מינהל.

בתחום האקדמי היא מלמדת סטודנטים ומתמחים ומקדמת בחניכה אישית והדרכה את כל הרופאים במרפאה ואת העובדים מכלל הסקטורים בצורה יוצאת דופן. בצד דאגתה הרבה למטופלים היא משקיעה רבות בטיפוח צוות המרפאה ופעילותו ודואגת להעשרת ידע של כל חברי המרפאה, כולל אנשי מינהל בנושאים כמו הצלת חיים בשיתוף פעולה. תחום נוסף בו היא פעילה הינו נושא מניעת שחיקת עובדים כחברה בפורום ארצי ובוועדה למניעת שחיקה.המרפאה בהובלתה מציינת הישגים משמעותיים בציוני הליבה השונים והיא חתומה על הצלחתה הרבה בשנים האחרונות. מברוק גם מאתנו!
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   במרכז הרפואי בני ציון נפתח חדר מיון...
*   ההסתדרות במרחב חיפה למען עובדי בתי...
*   הפתעה חביבה למאות ממשפחות הנדגמים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים