שטראוס מזון טרי יצאה לקראת שבועות עם סדרת פסטה מצוננת תחת המותג החדש eat good. כתבה: ענת בר לב יוניצמן,

יפתח עצמון מנכ'ל חטיבת מזון טרי על המתכון המשופר של הפסטה המכיל רכיבים איכותיים. עכשיו ברשתות השיווק סדרת הפסטה המצוננת בארבעה טעמים נפלאים

פורסם ב: 21/05/2019 11:45

פסטה. צילום: סטודיו שטראוס
מתכון משופר לרביולי וטורטליני עם מילויים עשירים, הפחתה במלח (לא יסומן ברפורמת סימון המוצרים), ללא חומרים מייצבים ומשמרים ובישול בדקה אחת בלבד

יפתח עצמון מנכ'ל חטיבת מזון טרי: 'מתוך הקשבה והבנה של הצרכים המשתנים של הצרכנים שלנו, אנחנו רואים שאחת המגמות הבולטות כיום היא חיפוש אחר מוצרי מזון המספקים פתרונות טעימים ומהירים לארוחה, וזאת מבלי לוותר על רכיבים איכותיים ואורח חיים בריא.

אל סדרת הארוחות המוכנות שלנו, תחת המותג "Eat Good" שהשקנו לאחרונה, מצטרפת היום הפסטה המצוננת שלנו, במתכון משופר הכולל רכיבים איכותיים.חטיבת מזון טרי, חטיבת האוכל של שטראוס, שמה לה למטרה להתאים את המוצרים שמפתחת לצרכים המשתנים של ציבור הצרכנים שלה, ולספק להם מגוון רחב של פתרונות רלוונטיים. בתוך כך, הסדרה החדשה תציע גם טורטליני פטריות כמוצר נוסף בהכשר פרווה לצד הרביולי בטטה'.

סדרת פסטה מצוננת בארבעה טעמים: טורטליני פטריות, רביולי בטטה, רביולי במילוי גבינות ורביולי תרד וגבינות. כשרות: פטריות ובטטה – פרווה, רביולי גבינות, חלבי, בכשרות מהדרין בד"ץ שארית ישראל. להשיג ברשתות השיווק.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   Foam Alive מבית 'פלפוט' הוא חול הקסם שמתעורר...
*   בכירי מותג השיער המקצועי לוריאל פרופסיונל...
*   מותג המשקפיים החדש של דיויד בקהאם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים