יין שרדונה מסדרת Free Run מבית יקב סגל, הגיע כבר לחנויות היין ברחבי הארץ.כתבה: מוראל דבש. צילום: יח'צ

לרגל חג השבועות המתקרב השיק 'יקב סגל' יין שרדונה מסדרת Free Run, בציר 2018 כי אין כמו פתיחת עונת היינות הלבנים שילוו אותנו גם לאורך הקיץ ואין כמו לפתוח את החגיגה שכולה בסימן לבן עם יין איכותי וצונן

פורסם ב: 20/05/2019 10:33

שרדונה - יקב סגל - Free Run
יינות סדרה Free Run מופקים מהחלק המובחר ביותר בחומר הגלם:- קליפת הענב העשירה בצבע, טעם וארומה הייחודיים לזן ולכרם ומקור הענבים בכרמי ההר הגבוהים בגליל העליון ובירושלים. ע"י סחיטה עדינה בלבד של הקליפות לאחר התסיסה, מתקבל היין העסיסי ביותר ולו טאנינים רכים ומבנה קטיפתי. ביין זה אין שימוש כלל בסחיטה חזקה אשר עלולה להוביל למרירות ולעפיצות.


שרונה סדרת Free Run , בציר 2018 הוא היין הלבן הראשון בסדרת Free Run המושק כשנה לאחר השקת הסדרה המצליחה. היין הרמוני ושלם, מינרלי ורענן, עם ארומה טרופית עוצמתית ונגיעות עץ אלון קלוי המוסיף מורכבות ועושר טעמים ליין יוצא דופן זה.

ה Free Run- הוא החלק המשובח ביותר שמגיע מהסחיטה הראשונית והעדינה של קליפות הענב. את החלק הזה הפרדנו, התססנו ויישנו על השמרים ("Sur Lie") בחביות עץ אלון צרפתי למשך שישה חודשים. מחיר מומלץ לצרכן : 65 ש'ח..כשר בהשגחת הרבנות הראשית לישראל.להשיג בחנויות היין ונקודות השיווק המתמחות ברחבי הארץ.

(נופר דואני)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   לאחר השקה מוצלחת של אבוקדו ופירות...
*   חברת 'תן ביס' תעניק חסות ל- UEFA EURO 2020™
*   החורף ממש בדרך וגם הגשמים יגיעו ואתם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים