בן מסור ואוהב חגג לאביו המוכשר לא פחות ממנו את יום הולדתו וגם עשו עוד מעשים טובים לטובת הציבור. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

אני מתכוונת לד'ר רון וקסלר מנכ'ל קבוצת 'ישראכרט' שחגג לאביו, האמן והמשורר עו'ד יעקב וקסלר יום הולדת 83 עד 120 שנה וגם הציג מאה עבודות של אביו שנתרמו ע'י האמן ובנו לעמותת 'שניר' . היו ניר שמול מנכ'ל 'שניר' , איש העסקים חובקי עולם יעקב תשובה ורעייתו חיה שתרם 50 אלף שקל לעמותת 'שניר' ועוד

פורסם ב: 19/05/2019 11:25

מימין לשמאל יצחק תשובה, יעקב וקסלר, רון וקסלר, ניר שמול.צילום: רפי דלויה
דרך בהחלט מקורית לחגוג יום הולדת לאביו מצא ד'ר רון וקסלר מנכ'ל קבוצת ישראכרט.

זוהי תערוכה שלישית שאצר ד'ר רון וקסלר לאביו, האמן והמשורר, עו'ד יעקב וקסלר והאירוע נערך בגלריה בתל אביב, הנמצאת בביתו של האמן. כאמור הוצגו מאה עבודות אותן יצר יעקב וקסלר במהלך השנים האחרונות ויצירות אלו נתרמו על ידי האמן ובנו לעמותת 'שניר' הפועלת לקידום שוויון הזדמנויות בחינוך ותרבות בקרב תלמידים ממשפחות מעוטות יכולת ומפעילה את התכנית החינוכית 'הכוכבים של שניר'.

האירוע כלל מינגלינג חגיגי ולאחריו פתח בדברים ד'ר רון וקסלר: 'תמיד מרגש להשתתף בתרומה לקהילה, אך זה מרגש במיוחד מכיוון שמדובר באירוע בו אבי שהוא איש אשכולות החליט לכבוד יום הולדתו ה-83 לתרום 100 מיצירותיו לטובת עמותת 'שניר'. זאת בהמשך לשנים רבות בהן הוא דאג לעשות רבות למען החברה והקהילה במקביל לעיסוקיו האחרים'.

בין האורחים שהגיעו היו איש העסקים יצחק תשובה ורעייתו חיה. תשובה שנשא דברים באופן ספונטני, הודה לעו'ד וקסלר על החברות והשותפות רבת השנים ואף הכריז כי יתרום 50 אלף ש'ח למען עמותת שניר. תשובה סיפר שוקסלר עזר לו להשתלט על הקבוצה שהיום היא בבעלותו ואמר :'הייתי אדם פשוט ועם החזון של יעקב הפכתי להיות מי שאני היום'.

תענוג לגלות שיש אנשים שלא שוכחים מי שעזר להם בצומת הכי חשוב בחיים. וידוי אישי. כמי שכל כך הרבה מלאכים על שתיים נמצאים בדרכי כאשר אני צריכה אותם, אני אף פעם לא שוכחת מי היה שם בשבילי ולכן מרגש אותי לגלות תמיד שיש אנשים נוספים שלא שוכחים את מי שעזר להם.

אחריו ברך ניר שמול יוקר ומייסד עמותת שניר שהודה לוקסלר על תרומתו ואמר: 'ברצוני להביע את תודת כל אנשי עמותת 'שניר', הפעילים והילדים בהם מטפלת העמותה על תרומתך הנדיבה. כולנו מקווים להגיע לגיל 83 הוא גיל הגבורות ועוד קצת כפי שאתה, עו"ד וקסלר זכית להגיע ולחגוג גיל זה, פעיל ויוצר ועושה בכמה וכמה תחומים'.במסגרת האירוע נמכרו כ-25 עבודות מיצירות האמן וכל ההכנסות קודש לילדי עמותת 'שניר'.

(מירב ימיני)
מימין לשמאל: חיה ויצחק תשובה, רון וקסלר, ניר שמול, דנית דברה. צילום: רפי דלויה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   נטלי דדון היא הפרזנטורית החדשה של...
*   מה עשה בסוף השבוע במדריד השחקן עומר...
*   קוראים לה מרסל פרץ ויש לה פרץ של כריזמה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים