הגיל השלישי זה לא מה שחשבתם. להקת דיירי מגדלי הים התיכון בנורדיה חגגו אתמול עם יזהר כהן והשדרן יגאל רביד. צילום: אודי כהן

אתמול חווה שוב יזהר כהן פלאשבק לשנת 1978,זאת כאשר כאשר חברי להקת דיירי מגדלי הים התיכון בנורדיה הפתיעו אותו עם הלהיט שהביא לראשונה את האירוויזיון לישראל, 'אבאניבי' כמובן. מי האמנים שהופיעו שם אתמול?

פורסם ב: 15/05/2019 12:45

יזהר כהן מופתע ומרוצה במיוחד.צילום: אודי כהן
הלבוש בצבע הלבן והפאות בסגנון אפרו היו מחווה להופעת האירוויזיון המיתולוגית. אז נכון שאתמול התקיים ערב חצי הגמר הראשון של האירוויזיון, אבל נדמה שחגיגות האירוויזיון האמתיות התקיימו אתמול דווקא במגדלי הים התיכון שבנורדיה. בבית הדיור המוגן החליטו להרים ערב הצדעה לשירי האירוויזיון מכל הזמנים, בו ניגנו ושרו אמנים שהשתתפו בהופעות אירוויזיון שונות לאורך ההיסטוריה.

אחד הזמרים שהשתתף כאמור היה יזהר כהן, שהופיע עם שירו, זוכה האירוויזיון לשנת 1978 'אבאניבי' וכאשר עלה לבמה כדי לשיר , פרצו אל הבמה חברי להקת דיירי מגדלי הים התיכון, כשהם לבושים במכנסי פדלפון ופאות אפרו, ומשחזרים באופן מושלם את הריקוד והשירה של ההופעה שלו מאותה שנה.

יזהר כהן הופתע והתרגש מהמחווה והרגיש כי הוא חזר אחורה לימים בהם ייצג את מדינת ישראל בתחרות והביא לזכייתה במקום הראשון. הדיירים שהתכוננו במשך שבועות למחווה עבור כהן, עלו לבמה נרגשים ושמחים. את הערב הבלתי נשכח הנחה שדרן הרדיו והטלוויזיה יגאל רביד, ובמהלך הערב כיכבו בשירי אירוויזיון המוכרים מהארץ ומעולם: להקת Moses Sea עם הסולן מוזס סימן טוב, אלונה אלכסנדר כוכבת להקת "ווקה פיפל", שיר זלינגר מ"צלילי המוסיקה" וקארין שיפרין זמרת סולנית האופרה הישראלית.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   ענף הצעצועים שבאיגוד לשכות המסחר...
*   השחקניות: יובל שרף ואורלי זילברשץ...
*   יש 'בשר' לידיעה זו. תרתי משמע. ניסן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים