רשת 'יוחננוף' סופרשוק השיקה היום סניף חדש במתחם תלפיות בירושלים. כתבה: רונית קיטאי

איתן יוחננוף מנכ'ל ובעל רשת 'יוחננוף' סופרשוק על השקת הסניף החדש והכניסה לעיר ירושלים. במתחם תלפיות שם נפתח הסניף מספר 26 ברשת יוחננוף הנמצאת בתנופה מתמדת. מהיום יוכלו הירושלמים ותושבי האזור להנות מחוויית קניות אחרת בנוחות וקירבה לביתם

פורסם ב: 14/05/2019 15:01

איתן יוחננוף בעלים ומנכ'ל רשת יוחננוף
הלקוחות יוכלו להנות בסניף ממחלקות טריות: מחלקת אוכל מוכן המבושל מידי יום ביומו במטבחי הסניף, מעדני בשר, מעדניות עשירות, טריות, שירות, כשרות וכמובן מחירים אטרקטיביים. זהו חלק ממהלך אסטרטגי של התרחבות הרשת בפריסה ארצית. הרשת הכפילה את גודלה בשנתיים האחרונות עם פתיחת סניפים ברחבי הארץ. פתיחת סניף החדש בירושלים הינה דריסת רגל משמעותית. הסניף נפתח במתחם תלפיות בעיר ירושלים בהתאמה לתכנית האב בירושלים שצפויה להפוך את המתחם למרכז עירוני שוקק שיעניק שירותים לכלל תושבי העיר ומהווה מוקד מרכזי למספר אנשים רב. הסניף הירושלמי נגיש לתחבורה ציבורית ואף מאפשר חניה ללקוחות מה שיקל על חיי המשפחות שיגיעו לרכוש בסניף.


רשת 'יוחננוף' הנמצאת בבעלות משפחת יוחננוף החלה את דרכה כחברה סיטונאית בשנות השבעים ויוסדה על ידי אילנה ומרדכי יוחננוף. בשנת 1992 נכנסה החברה לפעילות קמעונאית מורחבת וכיום הרשת מנוהלת על ידי האחים והאחיות למשפחת יוחננוף בראשותו של איתן יוחננוף והם מקפידים לשמור על צביון משפחתי.

רשת המרכולים יוחננוף יוסדה בהתאמה לצרכי המשפחה הישראלית בכל הקשור למחיר ולהיצע של המוצרים הנמצאים במדפי הרשת. כל אחד מסניפי הרשת, מטבריה ועד נתיבות, ממוקמים במרכזי הערים ובאזורי תעשייה ומסחר, ובצמוד לכל אחד ואחד מהם, עומדים לרשות קהל הלקוחות חניוני ענק גדולים ומרווחים והיא דוגלת במוצרים איכותיים במחירי סופר שוק נמוכים שיתאימו לכלל הצרכנים.

איתן יוחננוף מנכ'ל ובעל רשת 'יוחננוף': ' אני נרגש עם השקת הסניף החדש והכניסה לעיר ירושלים. חשבנו בסניף על הכל, החל מעיצוב, מגוון מוצרים, מחירים מצויינים ועד לרמת החנייה על מנת לספק לתושבי ירושלים חווית קניות חדשה שלא נראתה עוד בעיר ומצפים להפתיע את הירושלמים בשירות שלנו. אני מאמין כי ניצור קהל לקוחות נאמן לרשת עם חווית השירות והאיכות שאנו מציעים בכל הסניפים של הרשת ונביא לעיר משהו חדש'.

בשנת 1992 נכנסה החברה לפעילות קמעונאית מורחבת וכיום הרשת מנוהלת על ידי האחים והאחיות למשפחת יוחננוף בראשותו של איתן יוחננוף ומקפידה לשמור על צביון משפחתי. סניפי הרשת מטבריה ועד נתיבות, ממוקמים במרכזי הערים ובאזורי תעשייה ומסחר, ובצמוד לכל אחד ואחד מהם, עומדים לרשות קהל הלקוחות חניוני ענק גדולים ומרווחים. צוות הרשת מיומן ובעל תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר בשוק הקמעונאי, ועובר לאורך כל ימות השנה הכשרות מקצועיות המתמקדות גם בהיבט התפעולי וגם בהיבט השירות ללקוח. אתר רשת יוחננוף: www.yochananof.co.il

בפייסבוק :

www.facebook.com/yochananof


(נעמה צלנר)
יוחננוף ירושלים. צילום: פאביאן קולדורף סטודיו לצילום

ברחבי סניף יוחננוף בירושלים. צילום:פאביאן קולדורף

יוחננוף בירושלים. צילום: פאביאן קולדורף

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   מותג המשקפיים החדש של דיויד בקהאם...
*   Golf & Co ממשיכה באסטרטגיית הפיתוח של...
*   רשת SACARA פותחת שנה במבצע מטורף: ליפגלוס...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים