על מהפכה במהירות הגלישה -HOT הראשונה להציע מהירות של 500 מגה בפרישה ארצית מדווחת מנכ'לית HOT טל גרנות גולדשטיין

לקוחות HOT יוכלו ליהנות מן המהירות החדשה כבר היום. טל גרנות גולדשטיין מנכ'לית HOT: 'זו הפעם הראשונה שקבוצת תקשורתמציעה מהירות גבוהה של חצי ג'יגה בפרישה ארצית'

פורסם ב: 14/05/2019 12:12

טל גרנות גולדשטיין מנכ'לית חברת HOT. צילום: יח'צ
מוסיפה טל גרנות גולדשטיין: ' HOT משקיעה מאמצים רבים להביא פתרונות איכותיים, וכבר היום מספקת את מהירות הגלישה הממוצעת הגבוהה בישראל. HOT תמשיך להיות צעד אחד לפני המתחרים גם בפרמטרים של מהירות גלישה ויציבות הרשת'.

בפעם הראשונה בישראל משיקה HOT אינטרנט במהירות של 500 מגה ללקוחותיה. המהירות תהיה זמינה במקביל בפרישה ארצית ללקוחות החברה. HOT מובילה את מהירות הגלישה בישראל והיתה הראשונה להשיק מהירות של 200 מגה למגזר הפרטי. מהירות הגלישה הממוצעת של לקוחות HOT היא הגבוהה בישראל ועומדת על mb 123.4.

לקוחות שיצטרפו למהירות של חמש מאות מגה ייהנו גם מנתב חדש HOTBOX4, מודם- ראוטר מתקדם בתקן AC התומך במהירויות גלישה גבוהות ומאפשר ללקוחות ליהנות מרשת האינטרנט החזקה של ישראל גם בגלישה אלחוטית. הנתב החדש תומך ברשת הWIFI- בתדר GHz2.4 ובתדר GHz5 , המאפשר תמיכה אופטימלית בריבוי מכשירים המחוברים לרשת האינטרנט וגלישה של עד 500 מגה גם בחיבור לרשת אלחוטית.


חבילת הגלישה החדשה תגיע למהירות הורדה (Download) מירבית של 500 מגה המאפשרת גלישה במקביל במגוון רחב של התקנים, חוויית גיימינג וצפייה רציפה בשידורי סטרימינג, ועד 10 מגה-ביט בשנייה בהעלאה (Upload), המאפשרת שליחה של תכנים כבדים מהמכשיר וחווית גיימינג רציפה.

השירות המתקדם יתאפשר במכשירי ה- HOTBOX4 וממירי ה – FIBER 4k. המהירות תתאפשר ללקוחות חדשים וקיימים במחירשל 99 ש'ח לחודש בלבד וכעבור שלושה חודשים יעודכנו דמי השימוש החודשיים ל-129 ש'ח בחודש.* באיזור מודיעין וחריש תוצע מהירות של 500 מגה בהמשך השנה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   בעל מסרב לקיים את חג פסח כהלכתו ולשמור...
*   מה הקשר בין מסיכות ולפריון העבודה?...
*   עמותת 'שילה' לא רק מספקת ארוחות לקשישים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים