אתמול נהרו ל'סינמה סיטי' גלילות : פרמיירה לסדרה 'גיבור אמיתי' של אורי גרוס, שתשודר בערוץ KIDZ לצופי YES. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

מאות בני נוער הגיעו לצפות בשני הפרקים הראשונים יחד עם כוכבי הסדרה רן דנקר, ג'וי ריגר, שירה נאור, נוה צור, גאיה שליטא כץ, עדי חבשוש, טום באום ודליק ווליניץ. מלבדם השתתפו גם הכוכבים האורחים בסדרה

פורסם ב: 13/05/2019 17:22

היו ביניהם: עדי ביטי, נלי תגר, מגי טביבי, אלישע בנאי, אורלי זילברשץ. לא פיספסו את האירוע גם חבריו של אורי גרוס מבית 'האח הגדול' בן זיני וטיילור מלכוב ושי חי. עוד נראו שם יואב צפיר, אחד מיוצרי הסדרה בחברת רעייתו מיכל צפיר ובתם מאיה צפיר. בין מאות הנוכחים היו גם למעלה מ-50 ילדי הדרום שהוזמנו במיוחד לאירוע בהמשך למצב הביטחוני שנאלצו לעבור בתקופה האחרונה.

הסדרה 'גיבור אמיתי' עוסקת באמה גרין (ג'וי ריגר), יוצרת ותסריטאית אשר חייה משתנים מקצה לקצה כאשר הדמות המרכזית עליה כתבה, תומאס בלק (רן דנקר) יוצא מהמסך ונוחת בהפתעה בסלון דירתה בתל אביב.

קצת רכילות על הכוכבים: רן דנקר (שכבר שכח איך זה עובד בפרמיירות) הגיע ראשון לאירוע וויתר על 'האיחור האופנתי' שמזמן כבר לא אופנתי. עדי ביטי (שחקנית אורחת בסדרה) הגיעה לאירוע היישר מהפרמיירה של 'אלאדין' ולאחר שהספיקה לעשות סלפי עם וויל סמית'.


אלישע בנאי, המשתתף בסדרה, פינה לעצמו זמן מהלו'ז הצפוף של השקת אלבומו החדש (שיצא ממש אתמול) והגיע לאירוע יחד עם אמו.

השחקן המופלא נוה צור הגיע עם בת זוגו שנשברה לה הרגל (ולא. אין כאן ברכה של שחקנים להצלחה כי רגלה באמת נשברה) והיא נאלצה להסתובב שם עם קביים במהלך כל האירוע ושאפו לה על שבאה למרות הכל וזאת כדי לפרגן לנוה צור.
נוה צור ובת זוגו. צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   נטלי דדון היא הפרזנטורית החדשה של...
*   מה עשה בסוף השבוע במדריד השחקן עומר...
*   קוראים לה מרסל פרץ ויש לה פרץ של כריזמה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים