מירב זראד-יעקבי נבחרה על ידי הנהלת 'כללית' לתפקיד המנהלת האדמיניסטרטיבית החדשה של מרכז רפואי 'לין'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

לאחר פרישתה לגימלאות של דנה גילדין, המנהלת האדמיניסטרטיבית המיתולוגית של 'לין', נכנסת לנעליה מירב זראד יעקבי בת 43 תושבת חיפה, נשואה ואם לשני ילדים. למירב תואר ראשון בניהול מערכות בריאות של אוניברסיטת בן גוריון והיא עברה את כל הדרך ב'כללית' בשורה של תפקידי מינהל

פורסם ב: 12/05/2019 12:09

מירב זראד- יעקבי. צילום: דוברות 'כללית'
מירב זראד יעקבי החלה לפני כ- 14 שנים ב'כללית' כפקידה במרפאת קריית אליהו.בהמשך עבדה במשרד מרפאת 'רש' במרכז הכרמל כפקידה ומקדמת ביזור ובמשך תקופה מסויימת גם כממלאת מקום המנהלת האדמיניסטרטיבית במרפאה.

בשש השנים האחרונות היא המנהלת האדמיניסטרטיבית של מרפאת קרית שפרינצק בחיפה.במקביל היא עברה הכשרה במסגרת קורס של עתודה ניהולית לדרג ביניים שנערכה במרכז ההדרכה של 'כללית', אותה סיימה לאחרונה בהצלחה ועתה נבחרה לתפקיד המאתגר של ניהול המרכז הרפואי הגדול 'לין'.


3,500 אנשים פוקדים מידי יום ביומו את מרכז רפואי 'לין' שהוא מרכז רפואי ייחודי בקהילה. 'לין' מתפקד גם כמעין בית חולים יום עם 36 מחלקות במגוון תחומי הרפואה וצוות רפואי משולב עם בית חולים. השירות כולל גם מיון קהילתי, מחלקת תאונות, חדרי ניתוח חדישים, מכון לביצוע בדיקות פולשניות במערכת העיכול, מכון אונקולוגי גדול, מכון הדמיה גדול וניידת MRI.
בתפקידה החדש מופקדת מירב כמנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז הגדול על 64 עובדי מינהל ואחראית להפעלה הלוגיסטית של מרכז רפואי זה, ליווי בינוי מחדש ועוד. ברכת הצלחה שלוחה לה גם מאתנו.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע בבי'ח 'כרמל'. ד'ר דביר פרויליך...
*   200 נשים הגיעו בשישי החולף לאודיטוריום...
*   זהירות משברים! ב'כללית' מנסים למנוע...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים