יום העובדים הסוציאליים הבינלאומי צוין על ידי 'כללית' במחוז במפגש העובדים הסוציאליים תחת הכותרת 'משלבים ידיים'. צילום: דוברות כללית

המנהלת החדשה של השירות , העובדת הסוציאלית יפעת אלון, הזמינה אותם למפגש חגיגי ששנערך במועדון לחבר שקיבוץ משמר העמק. האירוע התקיים בנוכחות כל חברי הנהלת המחוז וביניהם מנהל המחוז רונן נודלמן ועוד

פורסם ב: 06/05/2019 21:00

יום העובדים הסוציאליים הבינלאומי 2019. צילום: דוד חורש
במעמד כל חברי הנהלת המחוז, רונן נודלמן מנהל המחוז שילב בדברי הברכה שלו גם מצגת בשילוב חידון משעשע בה נחשפו העובדים למידע רב שהפתיע אותם באשר לגודלו של המחוז והיקף העשייה בו. סיגל בלישה מנהלת מש'א, ד'ר לילך דולב המנהלת הרפואית, יו'ר הוועדים עלי ח'לאילה בגליל המערבי ויהודית קורנפיין בחיפה.

המוטו שהוביל את הארוע היה משלבים ידיים - העמקת ההכרות של העובדים הסוציאליים שכרגיל כל אחד נמצא בחדר הטיפול שלו, זה עם זה וכן עם הארגון בו הם עובדים.

עדי בן מנחם- מנהלת העובדים הסוציאליים ב'בזבולון' ומוטי תורג'מן – עובד סוציאלי בבריאות הנפש תרדיון, הנחו את היום בחן רב ותיבלו את דבריהם בהומור. נערכו מעגלי היכרות, אותם הנחו עובדים סוציאליים מצוות 'כללית', בהם שובצו עובדים ללא היכרות מוקדמת, לשם העמקת ההיכרות האישית וחשיפת העשייה בתחומים השונים.בהמשך, צפו כולם בהצגה המרגשת 'הגט' של הבמאי אלירן כספי.

ילנה קויפמן, עובדת סוציאלית מהמכון להתפתחות הילד בעכו וטוני חדאד, עובד סוציאלי ממרכז בריאות הילד ב'קריון', הציגו תיאורי מקרים מעניינים ומרתקים שבטיפולם.

ד"ר ישראל רבינוביץ' – רופא משפחה וגריאטר של כללית במחוז הציג באופן הומוריסטי את חוויותיו רבות השנים במפגשים עם מטופלים עליהם כתב ספר.

בחלקו האחרון של היום הצטרפו העובדות הסוציאליות שיצאו לגמלאות במהלך שנת 2018 אשר התרגשו מדברי הברכה שהוקראו להן בדבר חלקן בהקמת וביסוס השירות לעבודה סוציאלית במחוז.
יפעת אלון ביום העובדים הסוציאלים הבינלאומי. צילום: דוד חורש

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   חובשי רפואת חירום במד'א והפאראמדקים...
*   החברה הכלכלית לחיפה תשקיע בפיילוט...
*   השבוע מציינים בארץ ובעולם את שבוע...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים