אתמול הזניקה נדיה קומונצ'י מעל 10,000 רצות ב- Life RUN, מרוץ הנשים של סופר-פארם בשיתוף עיריית תל אביב. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

הפרויקט הנ'ל מתקיים זו השנה הרביעית ברציפות. איזה ספורטאיות עטורות הישגים ומדליות פגשה האישה והאגדה נדיה קומנצ׳י בביקורה אצלנו ? ליאון קופלר מבעלי 'סופר פארם' הודה שגם הוא נרגש לפגוש את נדיה קומנצ'י בישראל. דנה אינטרנשיונל הפתיעה והגיעה למרוץ. ויוה לדיוה!

פורסם ב: 01/05/2019 14:49

נדיה קומנצ'י ובכירי סופר פארם מזניקים את המרוץ. צילום :רפי דלויה
האישה והאגדה נדיה קומנצ'י אשר הגיעה לראשונה לישראל במיוחד על מנת להזניק את Life Run, מרוץ הנשים של סופר-פארם בשיתוף עיריית תל אביב נפגשה לפאנל נשים אותו הנחתה גלי ברגר, ראש מערך תוכן ותקשורת ב'סופר-פארם', עם הישראליות האולימפיות מכל הזמנים: יעל ארד, נטע ריבקין ואסתר רוט שחמורוב.


את הפאנל פתח לאון קופלר, מבעלי 'סופר-פארם' וזה כלל שם שיחה על דרכן המקצועית ועל היום שאחרי. נדיה הנרגשת מהביקור הראשון בישראל נדהמה לגלות את כמות האהדה וההתרגשות מנוכחותה. כאשר נשאלה מהו סוד ההצלחה בחיים? היא ציינה ואמרה כי הכי חשוב למצוא זמן לעצמך, גם אם מדובר בכמה דקות ביום. לקראת הזנקת המרוץ, ירדה נדיה קומונצ'י יחד עם בכירי 'סופר-פארם' ליאון קופלר הבעלים, ניצן לביא מנכ'ל 'סופר-פארם', דני לוזון משנה למנכ'ל 'סופר-פארם', עופרי לוי סמנכ'ל שיווק וסחר 'סופר-פארם'. הם הצטרפו אל קהל הנשים המשתתפות כדי להחדיר אצלן מוטיבציה אחרונה.

יום קודם פגשה נדיה עשרות ילדות המתעמלות היום בהתעמלות מכשירים שהתרגשו במיוחד לפגוש את האגדה ולשמוע על החוויות שעברה ועל הדרך לפסגה. קומנצ'י שנהנתה מכל הביקור השיבה לשאלותיהן, הקשיבה ל תגובותיהן וגילתה רצון טוב לעזור להן ולכוון אותן לדרך הנכונה תוך שהעניקה להן טיפים.


המרוץ כלל שלושה מסלולים של: 4, 8 ו-12 ק'מ, הפנינג ומסיבה את מיטב הדיג'יות הישראליות והופעה יוצאת דופן של זוכת האירוויזיון לשעבר, דנה אינטרנשיונל.

אנד דה ווינרס איז , כלומר הזוכות הן :

12 ק'מ: מקום ראשון - שרה גולדין
מקום שני - שרי גבאי פינדק
מקום שלישי – ליאת אהרוני


8 ק'מ: מקום ראשון חגית נאורי
מקום שני – אנה וישנבצקי
מקום שלישי – ליליה לכטמן

4 ק'מ: מקום ראשון – יארא חמודה
מקום שני – ארסמה קחסי
מקום שלישי – טסרה בורטוקן

(עומר קצירי)

,
צילום: רפי דלויה

ליאון קופלר מנציח בסלולרי .צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

העתיד נראה ורוד וזה לא עיתונות צהובה שכותבת זאת. צילום :רפי דלויה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   כנס העסקים השנתי 'לצמוח מהצפון' נערך...
*   הערב הוקרן ב'סינמטק' חיפה הסרט 'החבר...
*   יריד מעצבים מובילים יתקיים במתחם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים