'תחנה סופית' מאת מירב ישראל לוין. הוצאת 'יהלומים'

זהו הספר השני בדואט של רומן המתח המהפנט. לאחר 'תחנת ביניים' יצא גם הספר 'תחנה סופית'. בר לביא נאלצת לקבל החלטה כדי לשנות את גורלה

פורסם ב: 01/05/2019 10:27

תחנה סופית מאת מירב ישראל לוין. הוצאת 'יהלומים'
הספר הראשון בדואט – "תחנת ביניים" הוא רומן מתח העוסק בעולמם של אנשי המשטרה ומשפחות הפשע. במרכז הסיפור אהבת ילדות שתובעת את מקומה במציאות שמסרבת לתת לה קיום וסוד גדול שעלול למוטט את הכל.


ספר השני בדואט 'תחנה סופית' מביא את ההתמודדות של אלו המנסים לברוח מעולם הפשע שממשיך לרדוף אותם. הגיבורים ניצבים בפני מטרות שלא פעם מעמידות אותם בסכנות, במציאות שבה גבולות שהוצבו מיטשטשים והסכנה קרובה יותר מתמיד.


בר לביא, סטודנטית למשפטים, מקבלת הצעה לשמש סוכנת משטרתית במבצע שאמור להפיל את משפחת הפשע הגדולה בדרום הארץ. לברמנית הקשוחה שמכירה את כל המי ומי אין שום מושג איך ההחלטה הגורלית הזאת עומדת לשנות את חייה.
היא נשאבת לתוך עולם שבו היא נאלצת להלך בין שני קצוות, שני פנים של אותה מציאות. פגישה בלתי צפויה עם כפיר, אהבת נעורים שמעולם לא כבתה, מעמתת אותה שוב עם הבחירות שעשתה בחייה ומעוררת בה מאבק פנימי בין הרגש לבין ההיגיון.בר נחושה בדעתה לגלות את האמת על חייה. אמת שהוסתרה ממנה מאז הייתה ילדה.
אמת המסכנת אותה.

הסוד הגדול של בר מתגלה והיקר לה מכל נלקח ממנה. היא נאלצת לקבל החלטה כדי לשנות את גורלה, אך לאויבים שלה יש תוכניות אחרות והסכנה ממשיכה לרחף. הפעם, לא רק מעל ראשה.היא מחליטה להילחם על הזכות לחיות ותעשה הכול כדי לממש אותה אך כשסודות חדשים מאיימים למנוע ממנה להשיג זאת, היא חוזרת לסיים את המסע שנכפה עליה. הפעם בר לא תעבור דרך תחנות ביניים. היא חייבת להצליח. אחרת, זו תהיה התחנה הסופית. המטרה שלה השתנתה. בר כבר לא רודפת אחר הצדק. היא רוצה נקמה. 340 עמודים - 98 ש'ח. הוצאת 'יהלומים'

להשיג ברשתות הספרים ובאתר:

www.bbooks.co.il/?ref=si
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'סודות השיווק של ביבי' מאת דני וידיסלבסקי...
*   'באבא' מאת אריה דרור. הוצאת 'אוריון'...
*   עקבות נסתרות מאת אדוארדו אלפרין. הוצאת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים