רקחו לעצמם הצטיינות בפרסי הצטיינות ארציים. מי צוותי הרוקחות של 'כללית' שיכולים לחייך מכל הלב? צילום: דוברות כללית

רוקחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי יצאו עם מחצית מכלל פרסי המצויינות ברוקחות של 'כללית' בארץ. כך הם התבשרו באירוע חגיגי שבו הוענקו פרסי הצטיינות ארציים לצוותי הרוקחות של כללית במרפאות הקהילה ברחבי הארץ. מיהם המאושרים?

פורסם ב: 23/04/2019 20:38

אירנה מלינבסקי עם פרסי הצטיינות לבתי מרקחת במחוז. צילום: דוברות 'כללית'
הישג בלתי רגיל לצוותי הרוקחות במחוז חיפה וגליל מערבי, בראשם עומדת אירנה מלינבסקי, שזכו בשישה (!) פרסים מבין 12 הפרסים שהוענקו באירוע.


שני פרסים הוענקו על הישגים חוצי מחוז: מקום שני ארצי על הצטיינות ועמידה בסרגל בתי מרקחת של הכללית, בציון 90. סרגל בתי המרקחת הוא כלי המאפשר השוואה על בסיס מדדים אחידים בביצועים ובהישגים של מאות בתי המרקחת בכלל מחוזות כללית בארץ. פרס נוסף הוענק על מקום שני במתן ייעוצים והדרכה רוקחית למטופלים בתהליך שהחל כיוזמה מקומית במחוז.

בשנת 2018 העניקו רוקחי המחוז לא פחות מ- 3,346 הדרכות רוקחיות , גידול של 75% לעומת שנה קודמת. להישגים אלה מצטרפים פרסי הצטיינות שהוענקו לצוותי בתי מרקחת ברחבי המחוז: בית מרקחת הרמן בקרית מוצקין בניהולו של מוחמד חמוד נמצא במקום ראשון בדירוג ארצי, בית מרקחת במרפאת קרית אליהו בניהולה של קאדסיה מחרום קיבל תעודת הצטיינות על מקום שני בדירוג ארצי, בית המרקחת בבית ג'אן בניהולה של סוזאן עבדו דורג ארצית במקום השלישי ובית המרקחת בסח'נין, בניהולו של מוחמד בשיר, הגיע למקום שני בדירוג הארצי.

מדובר בהישג מרשים, בעיקר נוכח העובדה שמדובר במחוז הגדול בארץ ומאד הטרוגני באיפיוני הלקוחות והצוות ורבים מבתי המרקחת פועלים בישובים מרוחקים ובפריפריה ועם זאת הצליחו, בהשקעה רבה ובניהול נכון, תוך ראיית המטופל במרכז להוביל, גם על פני מערכות רוקחות במחוזות במרכז הארץ. מברוק ולהם לפחות אין כאב ראש בזכות ההישג המרשים....
פרס הצטיינות לבית מרקחת בית ג'אן. צילום: דוברות 'כללית'

פרס הצטיינות לבית מרקחת הרמן. צילום: דוברות 'כללית'

פרס הצטיינות לבית מרקחת בסח'נין. צילום: דוברות 'כללית'

פרס הצטיינות לבית מרקחת קרית אליהו. צילום: דוברות 'כללית'

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   ד'ר איתי זוארץ, מנהל מערך הטראומה של...
*   מלכת היופי לשעבר סלע שרלין וסלבריטאים...
*   מהי המערכת החדשה ששמה 'תצפית' ומיועדת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים