סלין דיון, הזמרת האגדית, היא הדוברת החדשה של מותג היופי הבינלאומי לוריאל פריז. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ חו'ל

סלין בת ה-51 תופיע לראשונה עבור לוריאל פריז במסע הפרסום לצבעי השיער אקסלנס. סרטון הפרסומת מלא השמחה, אשר מצולם בפריז, מדגיש את הצד ההומוריסטי והשובבני של סלין דיון. סרטון הפרסומת לצבעי השיער אקסלנס בכיכובה של סלין דיון יוקרן לראשונה ברחבי העולם מחר, 22 באפריל 2019

פורסם ב: 21/04/2019 10:31

סלין דיון, השגרירה החדשה של לוריאל פריז .צילום: יח'צ חו'ל
סלין דיון, אחת הנשים המפורסמות והנערצות ביותר בעולם ואייקון אופנה, המחוברת למעריציה. מעבר לקולה העוצמתי והנוכחות הבימתית המרשימה, ידועה בהישגיה הגדולים ובאישיותה יוצאת הדופן. בעלת חוסן נפשי, בטוחה בעצמה, נדיבה וצנועה, היא הסמל האולטימטיבי של העצמה נשית ושל אישה אמיתית בעלת ערך.

סלין דיון, הכוכבת הנערצת, עשתה שינוי גדול בחייה ועזבה את לאס וגאס בסוף יוני 2019 . בהמשך היא גם תוציא אלבום חדש.כיצד הגיבה סלין דיון על תפקיד הדוברת של חברת לוריאל פריז? 'אני מתרגשת להשתמש בקול שלי כדי להעצים את כל הנשים על מנת שהן תרגשנה יפות ובטוחות בעצמן, על מנת שתלמדנה לקבל את עצמן באהבה'.

פייר עמנואל אנז'לוגלו, הנשיא העולמי של לוריאל פריז אמר על בחירתה של סלין: "למותג לוריאל פריז היסטוריה ארוכה ורבת שנים של תמיכה בנשים ובמסע שלהן להגשמה עצמית. החתמתה של סלין דיון והצטרפותה למשפחת לוריאל פריז, מתבססת על המשימה שלנו להתייצב לצד דוברות חזקות, מועצמות, אסרטיביות, מגוונות ומכלילות. לדבריו: 'דיון היא אישה בעלת ערך עצמי פנימי, שהולכת בעקבות ליבה כדי להגיע להצלחות, לאתגר את הסטריאוטיפים ולפלס את הדרך עבור כל כך הרבה נשים אחרות. היא מגלמת לחלוטין את המשימה של המותג: "כי מגיע לך הטוב ביותר'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   'פרימור' בשיתוף הקונדיטור מיקי שמו...
*   היינקן 00, בירה ללא אלכוהול עם מאמן...
*   התרגשות רבה היתה בקרב נבחרת הבייסבול...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים