רן אהרון - מונה למנהל האדמיניסטרטיבי של 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

30 שנה הוא בתפקידים משמעותיים במחוז, ולאחרונה, זמן קצר לאחר שרונן נודלמן מונה כמנהל המחוז, נכנס לתפקיד המנהל האדמיניסטרטיבי של המחוז, רן אהרון (46) החיפאי שיש לו תחביבים לא שגרתיים. ברכות גם מאתנו

פורסם ב: 19/04/2019 14:57

רן אהרון, נשוי ואב לשניים הוא בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני מנהלת מערכות בריאות ולתפקיד הבכיר הגיע לאחר תפקידים משמעותיים ומרשימים במחוז ב-20 השנים האחרונות. אהרון, נשוי ואב לשניים החל בשנת 2000 ככלכלן ביחידת הביזור.

לאחר מכן ריכז את השירותים מחוץ לסל במחלקת השיווק ואז קודם לתפקיד המנהל האדמיניסטרטיבי במינהלת חיפה, תפקיד בו כיהן למעלה מעשור ובשנה האחרונה נקרא לתפקיד המנהל האדמיניסטרטיבי במינהלת אשר של 'כללית' החולשת על: נהריה, מעלות ויישובי הסביבה. לאחר קילומטראג' עשיר זה ב'כללית', הוא נכנס לתפקיד החדש והמאתגר כשהוא בעל ידע והיכרות מעמיקה של השטח וניסיון ניהולי רב.

תפקיד בכיר ביותר הוא ניהול אדמינסטרטיבי של מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' שהוא המחוז הגדול בארץ. למי שלא יודע המחוז משרת 750 אלף מבוטחים של 'כללית', בפריסה גיאוגרפית נרחבת.


זהו אתגר גדול ביותר כי פירושו ניהול אדמיניסטרטיבי של אחת מקופות החולים הקטנות ברמה ארצית. התפקיד כולל ניהול צוות של כ-900 עובדי מינהל אשר מעניקים שירות בדלפקי המשרדים של המרפאות בלמעלה מ-200 מרפאות' כללית' ברחבי המחוז ובמרכזים הרפואיים הגדולים 'לין' ו'זבולון'.

בנוסף, מופקד רן אהרון על כל מערך יחידות התמך במחוז דהיינו מיחשוב ותקשורת מתקדמת, לוגיסטיקה, משק, בינוי ועוד. התפקיד כולל גם ייזום וליווי כל מערך הבינוי, השכירות והשיפוץ של מרפאות ומתקני שירות ומכונים ברחבי המחוז, ציודן במכשור רפואי מתקדם, כמו גם ריהוט ואביזרים, בתקציב של מיליארדי שקלים.

לדברי רן אהרון: 'אני מודע לאתגר הגדול בתפקיד זה ובאחריות הרבה המוטלת עלי הן כלפי ציבור לקוחות גדול והן כלפי עובדי 'כללית' אשר להם תפקיד חשוב במתן שירות למטופלים. בדעתי להתמקד בפיתוח הגורם האנושי, עובדי המינהל, כמי שנמצאים בחזית מתן שירות לציבור הלקוחות. על כן בכוונתי להשקיע רבות בפיתוח המשאב האנושי, להעשירו בידע ובכלים שיובילו למתן שירות מיטבי, תוך פיתוח מסלולי קידום, עתודות ניהוליות וגאוות יחידה".

במעט הזמן הפנוי שנותר לו הוא עוסק במגוון תחביבים: נגרות, בישול, רכיבה על אופניים וגינון.
רן אהרון מונה למנהל אדמינסטרטיבי של המחוז. צילום: דוברות 'כללית'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מנהל חדש למחלקה לרפואת המשפחה. ד'ר...
*   שירותי הדם של מגן דוד אדום התרימו...
*   השבוע במרכז הרפואי 'כרמל'. כתבה: רונית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים