'פיית' מאת סנדרה הבה. הוצאת 'יהלומים'. כתבה: רונית קיטאי

'פיית' של הסופרת סנדרה הבה, הוא רומן מתח מהפנט אשר סוחף את הקורא אל תוך סבך של חקירה מסועפת שנמשכת מעל עשור, בצילה אהבה שלמרות הכל עדיין בוערת

פורסם ב: 18/04/2019 16:29

וימברלי, העיירה הפסטורלית, מאבדת במהלך שנים ארוכות את בניה אל הלא נודע, ואף אחד לא מצליח לפצח את התעלומה. גיבורת הספר, פיית' קופר, הגיעה לעיירה הקטנה במרכז טקסס עם הוריה בעקבות שליחות סודית של אביה. היא מצאה חברים ואהבה, וברגע אחד נאלצה לוותר על הכול ולשלם מחיר כבד מנשוא. אחרי עשור שכף רגלה לא דרכה בווימברלי, היא נאלצת לחזור אליה, בטוחה שכל שאיבדה לא יוכל לשוב לעולם.

טיילר דיוויס הפך מהילד שאהב לשחק ב'שוטרים וגנבים', לגבר. הוא השריף הצעיר ביותר במחוז הייז ולנגד עיניו מטרה אחת , לפצח את תעלומת הבנים הנעלמים.

שובה של פיית' פותח פצעים ישנים ומעיר סכנות חדשות. טיילר לעולם לא יוכל לסמוך על הנערה שהשאירה אותו מאחור ועדיין מסתירה ממנו כל כך הרבה, ופיית' יודעת שלעולם לא תמצא אחר. כעת, אותן נסיבות שקירבו אותם זה אל זה וגם הרחיקו אותם , עדיין מסכנות הכל.

כאשר שהחיים של כולם מונחים על הכף, פיית' וטיילר נאלצים לחשוף יחד אמיתות קשות הקבורות מתחת לסבך של שקרים ולמצוא את הדרך חזרה זה אל זו וזה אל זה. ספריה הקודמים של סנדרה הבה 'עשי שאזכור' ו'עשי שאשכח' שיצאו גם הם בהוצאת 'יהלומים', כיכבו ברשימות רבי המכר במקומות הראשונים וזכו להצלחה רבה. הספר מכיל 328 עמודים - 98 ש'ח.הוצאת 'יהלומים'.

כל הזכויות שמורות ל'יהלומים הוצאה לאור' ול'מודן הוצאה לאור בע'מ'. עריכה לשונית וספרותית: מיכל ברמן. עיצוב כריכה: סטודיו לב ארי. עימופד: יפעת שמש. Sandra Hebe - Faith

להשיג ברשתות הספרים ובאתר:להשיג ברשתות הספרים ובאתר:

www.bbooks.co.il/?ref=si
פיית מאת סנדרה הבה. הוצאת 'יהלומים'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   יומן המסע של אגי והורטי לפרחי ארץ...
*   מישהו שהכרתי פעם. סיפורים מאת מיכל...
*   'ללא מכשול' מאת אפיק סופר ודניאלה וייצמן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים