מחוז חיפה וגליל מערבי בניהולו של רונן נודלמן, הוכרז ע'י מנכ'ל 'כללית' כמצטיין ארצי בטקס שנערך באוניברסיטת תל אביב. כתבה: רונית קיטאי

ד'ר טלי לבנשטיין מנהלת מרפאת בונן בחיפה קיבלה פרס מנכ'ל

פורסם ב: 18/04/2019 11:13

ד'ר טלי לבנשטיין מקבלת פרס מנכ'ל בטקס מצטיינים לשנת 2018. צילום: דוד חורש דוברות 'כללית'
מחוז חיפה וגליל מערבי הוא לא רק המחוז הגדול בארץ, הוא גם הטוב בארץ, כך הוכרז בטקס ההצטיינות הארצי שערכה 'כללית' באודיטוריום שמורלש באוניברסיטת תל אביב, בו הוענקו פרסי הצטיינות לשנת 2018 למחוזות, בתי חולים ועובדים.

במחוז חיפה וגליל מערבי, שהינו בסדר גודל של קופת חולים ארצית קטנה, יש קרוב ל-3,600 עובדים המעניקים שירות רפואי ליותר מ-750 אלף מבוטחים ברחבי המחוז שמשתרע ממושבי חוף הכרמל, דרך חיפה, קריות, גליל מערבי ובמזרח יוקנעם וקריית טבעון.

ההצטיינות הוענקה למחוז, בניהולו של רונן נודלמן, לאחר שהוא הוביל מבין שמונה מחוזות 'כללית' ברחבי הארץ, במפה האסטרטגית וטיפס בשנה האחרונה לציונים המובילים ארצית במגוון מדדים כמו איכות רפואית, שביעות רצון לקוחות ועוד.

רונן נודלמן יותר ממרוצה על כי מטופלי כללית המטופלים במחוז מקבלים את השירות הטוב בארץ. 'זה הישג משמעותי במיוחד נוכח מורכבות הסוציו דמוגרפית של המחוז והיותו באיזור פריפריה, על כל הקשיים והאילוצים הכרוכים בכך', אמר.


במהלך האירוע החגיגי עלו לבמה כל חברי הצוותים המובילים של המחוז והניפו בגאווה שלט באווירת תום הבחירות עם הכותרת 'בחרנו להצטיין'! באותו טקס נהנו זכתה הנהלת 'כללית' לסיפוק נוסף כאשר הוענקה הצטיינות מנכ'ל לד'ר טלי לבנשטיין מנהלת מרפאת בונן על ציר מוריה בחיפה.

ד'ר לבנשטיין היא מומחית ברפואת משפחה. מלבד העובדה שהיא רופאת משפחה מצויינת, מקצועית, מסורה ואהודה על מטופליה, היא מתבלטת גם כמנהלת אשר יוזמת מהלכים חדשניים ורותמת לכך את כל חבריה לצוות. בין היתר 'יום בריאות האישה' ו'יום המודעות לסרטן שד' במרפאה. מתבלטת בתחום האקדמי ומלמדת סטודנטים ומתמחים ומקדמת בחניכה אישית והדרכה את כל הרופאים במרפאה ואת העובדים, מכלל הסקטורים בצורה יוצאת דופן. דואגת למטופלים אך גם לצוות, דואגת לשיתוף פעולה בין
הצוות , לגיבוש ולשיתוף ובנוסף, פעילה בנושא מניעת שחיקת עובדים בפורום ארצי ובוועדה למניעת שחיקה.המרפאה בהובלתה מציינת הישגים משמעותיים בציוני הליבה השונים והיא חתומה על הצלחתה הרבה בשנים האחרונות.
מחוז חיפה וגליל מערבי זכה כמחוז מצטיין לשנת 2018. צילום: דוד חורש דוברות 'כללית'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   15 רופאים ופאראמדיקים מרחבי העולם...
*   רונן נודלמן מנהל 'כללית' בחיפה והגליל...
*   נשים נמצאות בסכנה מוגברת לתמותה כתוצאה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים