פעילות נמרצת להדברת יתושים בחיפה. צילום: דוברות עיריית חיפה

האגף לשירותים מונעים בעירית חיפה החל בימים אלה בפעילות מונעת להדברת יתושים וטיפול במקווי מים עומדים המהווים מדגרות ליתושים. ההדברה מתבצעת באמצעות כלים ייעודיים

פורסם ב: 16/04/2019 09:53

הדברת יתושים. צילום: דוברות עיריית חיפה
הכלים כוללים מרססים רבי עוצמה ובעלי תפוקה גבוהה במיוחד תוך שימוש בתכשירים ידידותיים לסביבה המומלצים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

פעילות ההדברה מתואמות עם מנהל היחידה למלחמה במזיקים במשרד להגנת הסביבה, והרשויות הסמוכות לחיפה בהן: נשר, טירת הכרמל והקריות וזאת, במטרה למנוע ככל הניתן את תופעת היתושים בכלל זה יתושים כמו 'הנמר האסייתי' שהתגלו בשנים קודמות באזורים שונים בארץ ואשר עלולים להעביר מחלות שונות.

מנהל המחלקה לשירותים מונעים בעיריית חיפה אילן מסינגר פנה לתושבים בבקשה לייבש מקורות מים עומדים בקרבת מגוריהם לרבות: דודי מים, תחתיות של אדניות ועציצים, מזגנים וברזים דולפים, צמיגים ישנים בהם נקווים מים וכל כלי קיבול ולו גם הקטן ביותר המצוי בחצרות ובגינות.

העירייה מבקשת מהתושבים לטפל באופן מידי בכל גלישת ביוב ממקור פרטי ולדווח למוקד העירוני 106 על כל מקווה מים עומדים בשטחים הציבוריים, כדי לאפשר לאנשי ההדברה לטפל באופן מידי במניעת דגירה של יתושים.

(רוני גרוסמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   בט'ו באב יום האהבה הופיע שמעון בוסקילה...
*   הערב נפתח חגיגית ה-STUDIO ב'מרכז פנורמה'...
*   סמדר גנזי דוגמנית מצליחה בשנות השמונים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים