ללא ספק זוהי השנה של בית האופנה 'משכית'. המגזינים VOGUE אוסטרליה וגם ELLE איטליה בכתבות ענק על המותג המיתולוגי

לצד ההישגים בעיתונות הזרה ,שרון טל, המעצבת של בית האופנה 'משכית' נבחרה להשתתף בכנס יוקרתי באוסטרליה בנושא חדשנות באופנה - FASHION HUB 2019, אשר בחר את תמונת הקמפיין של בית האופנה 'משכית' לטובת ההזמנה הרשמית של הכנס. כבוד!

פורסם ב: 15/04/2019 21:09

כתבה על בית האופנה משכית בווג אוסטרליה. צילום : יח'צ
בכנס השתתפו עורכת 'ווג' סין, מייסדת ועורכת 'ווג' הודו, עורכת 'ווג' אוסטרליה, יו'ר LVMH, עורכת ביזנס אוף פאשן ועוד מכובדים רבים בעולם האופנה העולמי.

שרון טל הוזמנה להשתתף בכנס כמרצה ראשית ביחד עם יו'ר LVMH כאשר היא תעניק הרצאה בלעדית שלה בנושא אופנה ויזמות והוא ימשיך עם נושא העסקים . כלהכרטיסים להרצאה סולד אאוט .


באוסטרליה רואים בביקור הרשמי הראשון של בית האופנה 'משכית' באוסטרליה, כאירוע מרגש והמדיה מסקרת נרחבות.'ווג' אוסטרליה הקדיש לא פחות ולא יותר מאשר ארבעה (!) עמודים בגיליון המודפס .לינק לכתבה:

www.vogue.com.au/fashion/news/how-israels-first-fashion-house-is-staging-its-revival/news-story/22fa1ae61393d0f6fe37008d21d0f2f7) .


במהלך הביקור תעביר שרון טל סדנת אומן באוניברסיטת הראשית של אוסטרליה - University of Technology - UTS למאות סטודנטים .במהלך הביקור אורגן לכבודה של שרון טל מפגש עם נשות עסקים משפיעות באוסטרליה על ידי לשכת המסחר ישראל אוסטרליה.


המעצבת שרון טל עושה מסע הסברה עולמי לבית האופנה ולישראל בכלל בביקורים ובהרצאותיה מחוץ לישראל ושמה את האופנה הישראלית על המפה. אחרי שבית האופנה 'משכית' קצר שבחים על הקולקציה שהוצגה בשבוע האופנה האחרון, קולקציה מרהיבה בשם תחילת עונת החיזור , העוסקת בציפור הלאומית דוכיפת. הקולקציה מספרת את סיפורה של עונת החיזור, תוך התחקות אחר הציפור הלאומית, הציפור המחזרת בצלילים רמים שמאפיינים את שירתה, הפרחים האקזוטיים של התקופה וצבעוניות האדמה.

מיד אחרי חשיפת הקולקציה החדשה בית האופנה משיק את מותג הבת החדש והנגיש של בית האופנה , האחות הקטנה M BY MASKIT , קולקציה של פריטים נגישים במחירים של 450-1,250 ש'ח.הקולקציה פונה לקהל המשתוקק לאופנה גבוהה במחירים נגישים.

לאחר שנים ארוכות בהן עבדה בשניים מבתי האופנה החשובים בעולם, אלכסנדר מקווין ולנווין, החליטה המעצבת שרון טל לשוב וליצור בישראל, מתוך ידיעה ברורה שתרצה להמשיך ולעסוק באופנה גבוהה, איכותית ומקורית. לצדה נזקפו הקשרים העמוקים שיצרה במשך השנים , וביניהם בעלי מלאכה וספקים שרק למעטים גישה אל אוצרותיהם . כעת עמדה בפני שרון המשימה המאתגרת להקים בישראל בית אופנה חדש, שונה ומרענן.

בשנת 2013 קמה לתחייה 'משכית' החדשה תחת כתב ידה וסגנונה האישי של שרון טל, כשהיא שואבת השראתה ממורשת המותג והיצירות העל-זמניות שלו. משכית שמה דגש על איכות עילית ללא פשרות, ייחוד, אותנטיות, וחיבור למקום ולהיסטוריה ממנו היא מגיעה. כל אחת מהקולקציות של המותג משלבת בדים יוקרתיים, רקמות בעבודת יד ומספר פריטים אייקונים של בית האופנה שמפותחים לדגמים עדכניים (מעיל מדבר, מעיל ביצה, שמלת TOGA ועוד).

בית האופנה משכית נמצא ברחוב הצורפים 14 ביפו .
M by Maskit טופ 560שח חצאית 499 ש'ח. צילום: מאיר כהן

אל איטליה כתבה על 'משכית'

שרון טל בכנס האופנה והחדשנות באוסטרליה

מייסדת ועורכת 'ווג' הודו Bandana Tewari

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   לקראת עונת המסיבות שעומדת להגיע בקרוב...
*   ביום שישי האחרון התקיים אירוע השקה...
*   ברשקה מציגים: Bershka x Nat Geographic. כתבה:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים