סיגל בר- און יו'רית משותפת של מפעלי ד'ר פישר ויו'ר בהתנדבות של 'קרן אריה יהודה' , אירחה משלחת נשות אריה יהודה ממיאמי . צילום: דבורה שרר

נשות 'אריה יהודה' ממיאמי הגיעו ארצה לבחון את הפרוייקטים השונים להן הן תורמות. היה זה ערב שכולו נתינה ועשייה חברתית של נשים אמריקאיות וישראליות החברות בארגון הבינלאומי הנ'ל

פורסם ב: 14/04/2019 09:18

צילום: דבורה שרר
18,000 נשים בעולם פועלות בארגון 'אריה יהודה' למען הקהילה. בערב המיוחד בו אירחה סיגל בר און בביתה, הוחלפו דעות ורעיונות לשיתוף פעולה פילנטרופי בפרוייקטים שונים למען העצמת נשים ונערות בישראל בפריפריה החברתית.

אומרת סיגל בר-און: 'החיבור המיוחד סביב עשייה חברתית מחזק מאד את הקשר שלנו עם הקהילה היהודית במיאמי. היה מרתק לשמוע מכל אחת ממשתתפות הערב על הפרוייקטים החברתיים אליהם היא מחוברת. נוצרו שיתופי פעולה ומה שבמיוחד ריגש זה העוצמה האדירה שהיתה בחדר כאשר החברות התגייסו זו למען הפרוייקט של השנייה. היתה אוירה נהדרת וערבות הדדית'.

נשות 'אריה יהודה' ישראל שבתמונה: נורית אבנר, סגנית יו'ר הקרן, אודליה שפטילני מייסדת עמותת פוש, שרי חלפון, אביבית לוי, אופירה עזריאלי, רינה גן, לימור פינקלמן וסיגל בר- און יו'ר הקרן (כורעת ברך ,בחזית)

(רונית קיטאי)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   בכירי חברות ונציגי רשויות ממשלתיות...
*   משפחת פדרמן תרמה 7 מיליון דולר למרכז...
*   טקס הנחת אבן הפינה למפעל החדש של 'כרמית'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים