מותג שמלות הכלה אייזן שטיין השיק את קולקציית 2020 בשם LOVE קולקציה רומנטית, שיקית ושובבה. צילום: Dan Leeca

אייזן שטיין של צמד המעצבות הישראליות יעל אייזנברג וחלי קלקשטיין הוא מותג שמלות הכלה המוביל שהלביש בין היתר את עמליה דואק, שי לי שינדלר ושיר מורנו

פורסם ב: 11/04/2019 21:25

אייזן שטיין בשבוע האופנה לכלות בניו יורק .צילום: Dan Leeca
קולקציית הכלות LOVE לשנת 2020 הוצגה במסגרת שבוע האופנה לכלות בניו יורק בתצוגתאופנה על גג בניין יוקרתי בניו יורק. ההשקה התקיימה באירוע אקסקלוסיבי בפני מגזינים, עיתונאים ובלוגרים מכל העולם במסגרת שבוע האופנה לכלות בניו יורק . את התצוגה והשקת הקולקציה ערכו עלגג בניין יוקרתי בניו יורק. מגזין הכלות הפופולרי Brides אף חשף לפני שבוע האופנה אתאחד הדגמים שהמותג הולך להציג.

בין הדגמים שהוצגו בקולקציה אפשר לראות שחשבו על הפרטים הקטנים עם רקמות מיוחדת של המילה love על גב השמלות , חגורות לבנות מעור עם אבזמי לב. הקולקציה עשויה תחרות שייצרו המעצבות במיוחד, טולים עם הדפסים ורקמות בעבודת יד ולצד השמלות שהושקו הייתה גם חליפת שני חלקים עם חגורת עור לבנה שתתאים במיוחד לחתונת קיץ קלילה.

מותג שמלות הכלה היוקרתי אייזן שטיין הוקם בתל אביב בשנת 2011 ע'י המעצבות יעל אייזנברג (36) וחלי קלקשטיין (36). טביעת האצבע של המותג הייתה ברורה כבר מהיום הראשון לקיומו והתבטאה בעיצוביים יפים וחדשניים. הבנות הביאו רוח חדשה אל תוך העולם השמרני והמסורתי עם שמלות עוצרות נשימה ועיצובים המתכתבים עם רוח השטיח האדום תוך שימת דגש על גזרות נוחות, נשיות, סקסיות ובעיקר דוגלות במראה לא מתאמץ, נוטף שיק וסטייל.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   המותג NadNed ליין בגדי ילדות השיק את...
*   בית האופנה לשמלות כלה וערב ריקי דלאל...
*   החורף בדרך ואתו כל הסממנים הנילווים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים