חברת דלתות 'רשפים' פותחת בתחרות מיוחדת במינה ומזמינה אתכם לנסות את מזלכם. כתבה: אביב בן פורת. צילום: איתי סלהוב

אם יש לכם דלת ...מכוערת, יהיה לכם מזל כי אולי תזכו בדלת כניסה חדשה מבית 'רשפים' עד לביתכם . השווי עד 10,000 ש'ח. מה צריך לעשות?

פורסם ב: 10/04/2019 09:57

דלתות 'רשפים'. צילום : איתי סלהוב
על המשתתפים בתחרות להעלות תמונה בעמוד הפייסבוק של 'רשפים' תחת הפוסט אשר נמצא בדף החברה בשם 'תחרות הדלת הכי מכוערת', בה יציגו את דלת ביתם (במידה וזו מכוערת, כמובן).

התחרות תארך כחודש ימים, החל מתחילת חודש אפריל ועד לתחילת חודש מאי. בסיום תקופת התחרות, תבחר ועדת שיפוט שלושה זוכים מאושרים, כאשר הזוכה במקום הראשון יזכה לקבל דלת כניסה חדשה עד לשווי של 10,000 ש'ח, המקום השני יזכה בהנחה ע"ס של 50% בקניית דלת בחברת רשפים גם כן עד לשווי של 10,000 ש'ח, ואילו זוכה התחרות אשר יוכרז כזוכה במקום השלישי יזכה בהנחה ע"ס של 30% בקניית דלת עד לסך של 10,000 ש'ח, בהתאם למחירון החברה.

הצוות המקצועי של רשפים ילוו את הזוכים וגם את כלל משתתפי התחרות, מרגע הכניסה לאולם התצוגה ועד להתקנת הדלת בדירתם לשביעות רצונם. דלתות הכניסה של 'רשפים' מאופיינות בסטנדרט ביטחון גבוה מאד והן מיוצרות כולן מבסיס פלדה, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובחומרים מיוחדים מה שמעניק להן את תקן הביטחון הגבוה בארץ, כל זאת לצד קו העיצוב הייחודי היוקרתי והמוקפד שלהן. את הניסיון הרב והמוצלח בייצור דלתות, רכשה 'רשפים' במהלך - 30 שנות פעילותה כאן בארץ, במפעלה הממוקם באשקלון.

את 'דלתות רשפים' ניתן להשיג בחנות המפעל באשקלון, חיפה, ברחוב הלח''י בני ברק ובסניף באר שבע.

אז מהרו לצלם את דלתכם, להשתתף בתחרות, ומי יודע אולי תזכו. שיהיה בהצלחה

הקליקו כאן:

www.facebook.com/reshafimdoors

www.reshafimdoors.co.il
דלתות 'רשפים'. צילום : איתי סלהוב

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   'פרימור' בשיתוף הקונדיטור מיקי שמו...
*   התרגשות רבה היתה בקרב נבחרת הבייסבול...
*   סבא ג'פטו טכנולוגי. על מה שהיה פעם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים