איך מונעים את כאבי הבטן כתוצאה מאכילת המצות שמצפה לכם או טו טו כי חג פסח מתקרב

מומחי חברת V-CARE הכינו עבורכם חמישה טיפים להתמודדות עם אתגר התזונה בפסח. תכירו את הפרוביוטיקה

פורסם ב: 09/04/2019 11:10

probiotics-V CARE
'האשם' העיקרי מוטל על המצות, גם אם אתם נחשבים מחובבי המצות, וגם אם לא, על אי הנוחות בבטן שהן יוצרות קשה להתווכח. מה הסיבה לכך?

מצות וקמח מצה הן בעצם פחמימות פשוטות, דלות בסיבים תזונתיים, שמעלות מהר את רמות הסוכר בדם. תופעת לוואי של תזונה כזו היא מזון שלא מתעכל בצורה טובה במעיים ולכן המעיים שעובדים קשה יותר, יוצרים התכווצויות לא נעימות בבטן.

מה אפשר לעשות?

הוסיפו ירקות או פירות לכל ארוחה שלכם. זו דרך נהדרת להוסיף סיבים תזונתיים, תוך שמירה על איזון הסוכרים לארוחה. שתו הרבה מים שגם מסייעים לחילוף החומרים התקין ומפחיתים גזים, עצירויות והתייבשות.
הקפידו על ארוחות קטנות. גם בליל הסדר לא חייבים להעמיס. אפשר להניח בצלחת קצת מכל דבר. ואז עוד קצת, אם עדיין רעבים.

תאכלו לאט. גם אם סוף סוף הגעתם לחלק בהגדה שאפשר להתחיל לאכול ואתם מורעבים, קצב האכילה ישפיע מאוד על השקט בקיבה שלכם אחר כך.

תוספים: נטילת פרוביוטיקה כ-20 דקות לפני הארוחה יכולה לעשות פלאים. מדובר בחיידקים טובים שילחמו בשבילכם על השקט בקיבה.אז לא משנה אם אתם אוהבי או שונאי מאכלי פסח, חשוב לשים לב מה ואיך מכניסים לגוף כדי שלא תסבלו אחר כך.

תכירו את הפרוביוטיקה: הפרוביוטיקה היא חיידקים טובים החשובים לשמירה על האיזון החיידקי בעיקר במערכת העיכול. היא נמצאה יעילה למצבים בריאותיים שונים, בהם שלשולים, בעיות מעיים שונות, זיהומיים וגינליים ועוד. החיידקים הטובים, הפרוביוטיקה, במינון הנכון, מאזנים את רמות המיקרואורגניזמים במעיים. הם יודעים להיצמד לדופן המעי ולמנוע מחיידקים מזהמים להיצמד לדופן ולגרום לזיהום פתוגני. הם מפרקים את תוצרי האוכל שמגיעים למעיים ובחלק מתוצרי הפירוק (ויטמיני B וK,) הגוף משתמש.

אתר V-CARE מציע ויטמינים ותוספי תזונה של מספר רב של מותגים לצד מותג פרטי מציע מחירים הנמוכים מהותית ממחירי רשתות הפארם. המותג הפרטי מבית V-CARE מציע ללקוחותיו מוצרי פרימיום, איכותיים המיוצרים בארץ כחול לבן ונארזים באריזה ייחודית. מומחי האתר זמינים לכל שאלה עבור לקוחות האתר לצורך יעוץ והמלצות נכונות. את כל מוצרי האתר ניתן לקבל עד בית הלקוח במטרה לייצר ללקוחות נגישות גבוה למוצרי הויטמינים ותוספי התזונה. לפרטים נוספים ורכישת המוצר הקליקו כאן:

www.vcare.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע בבי'ח 'כרמל'. ד'ר דביר פרויליך...
*   200 נשים הגיעו בשישי החולף לאודיטוריום...
*   זהירות משברים! ב'כללית' מנסים למנוע...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים