בית ספר 'חוגים' ייקרא ע'ש רחל מתוקי ז'ל

מועצת עיריית חיפה, אימצה אתמול פה אחד, את ההצעה לסדר והמלצתה של חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך סיגל ציוני, לקרוא את בית ספר התיכון 'חוגים' 'על שמה של רחל מתוקי ז'ל.

פורסם ב: 03/04/2019 16:57

רחל מתוקי ז'ל. צילום: דוברות עיריית חיפה
רחל מתוקי המנוחה החלה את דרכה כמורה ומחנכת, מילאה שורה ארוכה של תפקידים במערכת החינוך והייתה בין היתר מנהלת קריית חינוך עתידים באור עקיבא, ראש מערכת חינוך ותרבות בעיריית חיפה, ומנהלת מחוז חיפה במשרד החינוך.

בדבריה לחברי מועצת העיר אמרה סיגל ציוני כי רחל ז'ל הייתה תושבת חיפה עד יום מותה בטרם עת. בתפקידיה השונים קידמה רחל פרויקטים חינוכיים פורצי דרך והובילה תכניות ‏חדשניות לצד טיפול ייחודי בפרט , תוך הטמעת מצוינות ערכית, לימודית וחברתית קהילתית.

יוזמותיה הייחודיות לצמצום ומניעת הנשרה ומתן מענה והזדמנות לכל ילד וילדה תוך הובלת תהליכים משמעותיים ודרך חסרת פשרות למצוינות בחינוך הביאו את מערכת החינוך החיפאית להישגים יוצאי דופן שזיכו את חיפה בין היתר בפרס החינוך הארצי. דמותה החינוכית ומעשיה יוסיפו לשמש לכולנו השראה, מודל ומופת לאנשי חינוך. אני נרגשת ומודה לראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם על כך שפעלה והובילה להנצחתה את רחל ז'ל בדרך הראויה והמכובדת ביותר'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   אירוע פתוח לקהל תקיים 'פייסבוק' בחיפה...
*   בשורה לבעלי העסקים בחיפה. צילום: דוברות...
*   הגימליאדיה ה-14 של חיפה יוצאת לדרך...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים