סופר-פארם בחרה בנדיה קומונצ'י המתעמלת הגדולה ביותר של כל הזמנים, להזניק את מרוץ LIFE RUN, מרוץ הנשים של תל אביב

LIFE RUN, יתקיים ביום רביעי 30.4.19 ונדיה קומונצ'י למי שלא נולד בתקופה ההיא, היא המתעמלת הראשונה בעולם שזכתה לציון 10 ואחת הספורטאיות הגדולות של המאה ה-20. היא תגיע בפעם הראשונה לישראל ותזניק את מרוץ הנשים הגדול, זו השנה הרביעית, שמתקיים ביוזמת סופר-פארם ובשיתוף עם עיריית תל-אביב יפו

פורסם ב: 26/03/2019 11:20

נדיה קומנצ'י.צילום: יח'צ
המרוץ כולל 3 מסלולים של 4, 8 ו-12 ק"מ ויכלול הפנינג ומסיבה. במרוץ צפויות להשתתף מעל 10,000 רצות.

נדיה קומונצ'י שהפכה לאגדה חיה תופיע במרוץ שיוזנק מנמל תל אביב ויכלול 3 מסלולים: 4, 8 ו-12 ק'מ.

ביום המרוץ תתקיים חגיגה של עוצמה נשית ואקספו אקטיבי בנמל תל אביב, הרצות יוכלו ליהנות בסיום ממסיבה עם מיטב הדי ג'יות בישראל.

גלי ברגר, ראש מערך תקשורת ותוכן בסופר-פארם אומרת :' Life RUN הוא אירוע שכולו אחווה נשית והנאה. הוא פונה לכל הנשים, בכל הגילים, ובכל רמות הכושר. בחרנו בקומונצ'י להגיע למרוץ השנה כסמל למצוינות ספורטיבית, בזכות פועלה למען זכויות נשים ולמען פועלה הרב בקידום ספורט בקרב מעוטי יכולת ובעלי מוגבלויות התפתחותית'.

נדיה קומונצ'י נחשבת לאחת הספורטאיות הגדולות של המאה ה-20 ואחת המתעמלות הגדולות בכל הזמנים. קומונצ'י בת ה- 58 היא המתעמלת האולימפית הידועה מנבחרת רומניה. האלופה האולימפית זכתה ב-9 מדליות, מתוכן 5 מדליות זהב והראשונה שזכתה באולימפיאדה בציון מושלם של 10 בהתעמלות.

כשהייתה בת 13 בלבד, זכתה קומונצ'י באליפות אירופה בנורבגיה בחמש מדליות ובגיל 15 כבר זכתה במדליית זהב באולימפיאדת זהב באולימפיאדה במונטריאול עם ציון מושלם של 10.


כיום, קומונצ'י פעילה בתחומים שונים בעולם הספורט והצדקה ובין היתר היא מכהנת כסגנית יו'ר חבר המנהלים של הספיישל אולימפיקס הבינלאומי (אולימפיאדה לבעלי מוגבלויות שכלית התפתחותית), כנשיאת הכבוד של הוועד האולימפי הרומני, שגרירת הספורט של רומניה ונשיאת כבוד של התאחדות ההתעמלות הרומנית. היא קיבלה שני פרסי' 'המסדר האולימפי' מהוועד האולימפי הבינלאומי. עלות השתתפות: 150 ₪ (לרוכשים דרך כרטיס לייף סטייל או דיגיטל - 20% הנחה)


לפרטים והרשמה למרוץ:


www.life-run.co.il/LifeRunReg.aspx
נדיה קומנצ'י. צילום: יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   'פרימור' בשיתוף הקונדיטור מיקי שמו...
*   התרגשות רבה היתה בקרב נבחרת הבייסבול...
*   סבא ג'פטו טכנולוגי. על מה שהיה פעם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים