מטליות לחות לחיטוי וניקוי יסודי 99.9% משמידות חיידקים ובטוחות לשימוש. כתבה: טלי רוזן. צילום: מוטי פישביין

בסדרה 99.9% מטליות לחות לחיטוי וניקוי יסודי : מטליות לחות לחיטוי ולניקוי יסודי, נוחות לשימוש גם מחוץ לבית. 150 מטליות לחות בשלוש אריזות של 50 מטליות כל אחת. המחיר:19.90-23.90 ש'ח

פורסם ב: 24/03/2019 15:48

בסדרת המוצרים החדשה 99.9% להשמדת חיידקים ולשמירה על ההיגיינה בבית מבית 'סנו' מטליות לחות לחיטוי וניקוי יסודי. צילום: מוטי פישביין
ישנם חיידקים שאף אחד לא רוצה בביתו ולכן יש אזורים שחשוב לנקות ולחטא לעיתים קרובות. חיידקים יכולים להתקיים ולהתפתח על משטחים שונים בבית כמו שיש, כלים סניטריים, מעקות, מתגים, שולחנות ומשטחים שונים. במטבח, חשוב לטפל במשטחים הבאים במגע עם בשר טרי, דגים וביצים לא מבושלות.

על מנת לאפשר חיטוי קל ומהיר פיתחו בסנו את הסדרה 99.9% שנבדקה ונמצאה יעילה בהשמדת 99.9% מהחיידקים וביניהם חיידקים בלתי רצויים כמו אי קולי, ליסטריה, סלמונלה ומגוון חיידקים נוספים.

הסדרה 99.9% כוללת שלושה תכשירים שנבדקו ונמצאו יעילים כנגד אי קולי, סלמונלה, ליסטריה ומגוון רחב של חיידקים נוספים.

כל מוצרי 99.9% נבדקו המכון למיקרוביולוגיה של המזון ונמצאו יעילים בהשמדת מגוון חיידקים וכולם בטוחים לשימוש על משטחים הבאים במגע עם מזון ואינם דורשים שטיפה לאחר השימוש. מוצרי 99.9% מתאימים לשימוש על מגוון רב של משטחים ואביזרים והופכים את הנקיון והחיטוי לפשוט וקל.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   חברת שורש החוגגת 30 שנות פעילות, מציעה...
*   רשת אירוקה מציגה לקראת פתיחת שנת הלימודית...
*   תכשיטי PANDORA יוצאים בשתוף פעולה ייחודי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים