הערב הוזמנתי לקניון עזריאלי חיפה' שם ערך מותג הטיפוח והאיפור 'קליניק' השקה רשמית של מתחם פופ אפ חוויתי. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

מתחם הפופ אפ הייחודי נבנה ברוח עידן האינסטגרם והרשתות החברתיות ובו חמישה חללי צילום מעוצבים, כפי שעידכנתי אתכם מבעוד מועד. היו נציגי התקשורת,בכירי קליניק ובכירי קניון עזריאלי חיפה ומספר סלבריטאיות שנהנו להצטלם ולהתאים לעצמן את המוצר התואם את מצב העור שלהן. מי היה שם?

פורסם ב: 18/03/2019 19:03

מימין לשמאל לודה ואקנין, ז'אנה סנדיק, ורד בראון, שני מקובר והילה בלשניקוב בהשקת מתחם 'קליניק' בקניון עזריאלי חיפה. צילום :רונית קיטאי
לאחר שאנחנו נציגי התקשורת קיבלנו הסבר כיצד לבחור את המוצר שמתאים בדיוק לסוג העור שלנו בהתאם לצבעים שתואמים בדיוק לצבעי חללי הצילום עצמם, נישנשנו מהכיבוד של BIGA הנמצא בסמוך למתחם.

היו שם ערן קראוס מנכ'ל 'קליניק' , הילה בלשניקוב מתאמת יחסי ציבור קבוצת אסתי לאודר, ורד בראון מנהלת התקשורת בקבוצת החברות אסתי לאודר,שני מקובר מנהלת שיווק 'קליניק', דור עוז תקציבאית במשרד זאביק דרור תקשורת, ז'אנה סנדיק מנהלת הידרה בקליניק ישראל והדיילת של קליניק לודה ואקנין. הגיע מנכ'ל קניון עזריאלי חיפה עופר שביט ומנהלת השיווק של קניון עזריאלי חיפה תמי מור יוסף. על הכיבוד 'ביגה' הנמצא באותה קומה, ממש בסמוך.

היו ונהנו גם טלי ברקוביץ', סמדי גוטמן גלית אנטמן. כולן קשורות עם בני הזוג בעבר או בהווה בתחום הכדורגל. חוץ מזה היתה גם סיון בראונר המנהלת האמנותית של תיאטרון הצפון חברת בתה ליאור בת השש וחצי שהגיעה כשהיא לבושה בפיג'מה. חג פורים באופק והכל הולך.

כולן עטו על מתחם הפופ- אפ על חמשת חללי הצילום שלו והצטלמו על רקע הצבעים השונים: סגול, לבן, כחול, ירוק וכתום, בהשראת המוצרים בסדרת CLINIQUE ID החדשה, במרכזה מושקות חמש מבחנות צבעוניות עם חומרים פעילים שכל אחת מהן מציעה טיפול בהתאם לבעיית העור של ללקוחה. לאחר כל איבחון היה אור בעיניה כל אחת שבדקו את העור שלה.

לפרטים על המתחם הקליקו כאן לכתבה בנושא:

http://www.rinunim.co.il/Article.php?CatID=2&Page=1&ArticleID=45368&q=קליניק
מימין לשמאל ערן קראוס, שני מקובר ועופר שביט. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל תמי מור יוסף, ערן קראוס,שני מקובר,עופר שביט, סמדי גוטמן, טלי ברקוביץ' . צילום רונית קיטאי

מימין לשמאל שני מקובר,תמי מור יוסף,גלית אנטמן, עופר שביט,סמדי גוטמן, טלי ברקוביץ',סיון בראונר וערן קראוס. צילום: רונית קיטאי

עורכת אתר הסלבריטאים הארצי רינונים העיתונאית רונית קיטאי. צילום: לודה ואקנין

סיון בראונר סמנכ'לית תיאטרון הצפון והמנהלת האמנותית עם בתה ליאור בת שש וחצי. צילום :רונית קיטאי

מימין לשמאל טלי ברקוביץ' וסמדי גוטמן. צילום: רונית קיטאי

תמי מור יוסף. צילום :רונית קיטאי

עופר שביט מנכ'ל קניון עזריאלי חיפה. צילום: רונית קיטאי

במתחם הלבן מימין לשמאל יפה גביש, רונית קיטאי, דור עוז ותמי מור יוסף. צילום: שרה איקו

מימין לשמאל דור עוז, רחלי בן גלים, סיון בראונר, רונית קיטאי, יפה גביש. צילום: שרה איקו

מימין לשמאל סמדי ברקוביץ', רונית קיטאי,סמדי גוטמן. צילום :שרה איקו

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   אירוע ההשקה של בדין ג'ל כביסה כינס...
*   יעל בר זוהר החליפה קידומת ל-40 ובעלה...
*   הזמרת והיוצרת דנה לפידות, שכבשה את...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים